SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita boi się, że Ted ją zabije - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita boi się, że Ted ją zabije - ZWIASTUN

11.04.2016, godz. 07:20
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Kim jest Ted (Sindre Sandemo) z serialu "Pierwsza miłość"? Tajemniczy mężczyzna, który śledzi Jowitę (Joanna Opozda) do właściciel kasyna z USA. W 2275 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita staje oko w oko z Tedem, który najpierw wysyła jej sms-a, a poźniej zjawia się w mieszkaniu z kwiatami! Przerażona dziewczyna chwyta za nóż, bo boi się, że Ted ją zabije. Co tak naprawdę łączyło Jowitę z Tedem i dlaczego bogaty Amerykanin przyjechał do Wrocławia?

"Pierwsza miłość" odcinek 2275 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ted Chinasky, nowy bohater w "Pierwszej miłości", to typowy czarny charakter. Od kilku dni obeserwuje Jowitę i zdobywa informacje na temat Radka (Mateusz Banasiuk), z którym dziewczyna się spotyka.

Współpracownik Teda, Stanisław (Stanisław Jaskuła), dowiedział się, że Radek siedział w więzieniu za kradzież i był podejrzewany o zabójstwo. - Mamy pewność, że nic jej nie zrobi? Musimy mieć... - Ted sprawia wrażenie jakby martwił się o Jowitę, ale to tylko pozory. Bo zależy mu tylko na tym, by ją odzyskać, zmusić do powrotu do Stanów Zjednoczonych.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

W 2275 odcinku "Pierwszej miłości" między Jowitą i Radkiem ponownie zaczyna się dobrze układać. Dziewczyna zamierza pójść na zorganizowaną przez Kaśkę (Misiek Koterski) imprezę, jednak przed wyjściem niespodziewanie dostaje sms-a od Ted. Tajemniczy mężczyna odwiedza ją też w mieszkaniu Beatki. Na jego widok Jowita zamiera z przerażenia. Od razu chwyta za kuchenny nóż, by w razie czego się bronić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z Tedem

Ted Chinasky (Sindre Sandemo) jest obcokrajowcem polskiego pochodzenia. Przystojny, męski, władczy nie okazuje emocji, jest nieustępliwy, gdy wyznacza sobie cel po prostu, prędzej czy później go osiąga.

Właściciel dobrze prosperującego kasyna w USA, które przynosi mu milionowe dochody, nie jest jednak dobrym człowiekiem. Mimo, że to od niego Jowita dostała pieniądze na leczenie raka i spłatę długu u Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski).

Widzowie "Pierwszej miłości" bardzo szybko zobaczą do czego jest zdolny Ted, by Jowita była tylko jego i by zmusić ją do powrotu do USA.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Sindre Sandemo o roli Teda w serialu "Pierwsza miłość" >>>


 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: