SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur powie Kindze, że jest ojcem dziecka Toli

Pierwsza miłość. Artur powie Kindze, że jest ojcem dziecka Toli

07.04.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

Czy Artur (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" dowie się, że Tola (Anna Gzyra) nie jest z nim w ciąży? Asystentka Artura nie zamierza mu mówić prawdy. Dlatego w 2274 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki podejmuje decyzję, że powie Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) o zdradzie i o tym, ze będzie ojcem. Jak zareaguje Kinga kiedy Artur oświadczy jej, że ma dla niej nowinę, która może całkowicie zmienić ich życie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2274 - piątek, 8.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Toli z "Pierwszej miłości" okazała się fałszywym alarmem. Podczas ostatniej wizyty u ginekologa była kochanka Artura poznała szokującą diagnozę - nie jest w ciąży i nie urodzi dziecka swojego szefa, w którym jest szaleńczo zakochana.

Ale Tola postanowiła na razie zachować tę wiedzę dla siebie. Bo jeśli Artur dowie się, że nie będzie ojcem jej dziecka, to aystentka straci okazję, by go usidlić i zniszczyć jego małżeństwo z Kingą. W 2274 odcinku "Pierwszej miłości" Tola dalej brnie w swoje kłamstwa.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Artur zmienia swoje nastawienie do Toli. Choć wcześniej nie interesował się co się z nią dzieje, jak się czuje ona i ich dziecko, to teraz zamierza zapewnić byłej kochance opiekę i pomoc. Nie może przecież dłużej prosić Bartka (Rafał Kwietniewski), by pomagał Toli, bo to nie jest przecież jego obowiązek.

Będziemy mieli dziecko i zamierzam powiedzieć o tym Kindze...  Muszę tak trzeba - wyznaje asystentce tuż po tym jak rozmawia z żoną.

Kinga przekonuje go, że musi otoczyć troską Tolę. Martwi się o los ciężarnej, więc prosi męża, żeby bardziej wspierał swoją asystentkę. Oczywiście cały czas nie wiedząc o zdradzie Artura.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ucieczka Tomka! Kinga i Artur stracą syna?


Zadowolona z takiego obrotu sprawy Tola nie mówi mu prawdy o swojej ciąży. W 2274 odcinku "Pierwszej miłości" Artur jest już gotowy, by przyznać się Kindze do romansu z Tolą i do tego, że będzie ojcem dziecka byłej kochanki.  - Dowiem się w końcu o co chodzi? - pyta go Kinga.
- Tak... - zaczyna Kulczycki. Czy w ostatniej chwili nie zmieni jednak zdania i znów nie okłamie ukochanej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i wpadki z planu >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: