SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek uprawia seks z Jowitą, a potem ucieka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Radek uprawia seks z Jowitą, a potem ucieka - ZWIASTUN

07.04.2016, godz. 08:00
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Uczucie, które połączyło kochanków z serialu "Pierwsza miłość" jest wciąż bardzo silne. Jowita (Joanna Opozda) i Radek (Mateusz Banasiuk) nie mogą bez siebie żyć. W 2273 odcinku "Pierwszej miłości" wystarczy mała interwencja Beatki (Katarzyna Ankudowicz), by zakochani spędzili razem upojną noc. Niestety po chwilach miłosnego uniesienia Radek ucieka od Jowity bez słowa wyjaśnienia. Zobaczcie zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2273 - czwartek, 7.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Po powrocie Jowity do "Pierwszej miłości" Radek zrozumiał, że wciąż kocha swoją byłą dziewczynę. Dla niej rozstał się nawet z Sabiną (Urszula Dęska). Jednak po tym jak Jowita go oszukała, okradła i uciekła za granicę nie jest w stanie znów jej zaufać. Trzyma się od niej z daleka, by nie wystawiać swojej silnej woli na próbę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

W 2273 odcinku "Pierwszej miłości" Beata ucieka się do podstępu, by pogodzić Radka z Jowitą. Mówi chłopakowi, że Jowita leży chora w mieszkaniu z wysoką gorączką. Gdy dochodzi do spotkania w mieszkaniu Beatki zaczynają się kłócić, ale oboje nie potrafią zapanować nad namiętnością. Byli kochankowie spędzają razem upojne chwile w łóżku.

Ale dla Radka to wciąż za mało, żeby wybaczył Jowicie. Ucieka od swojej byłej dziewczyny w środku nocy. Jowita jednak nie odpuszcza. Dzwoni do niego z pretensjami. Zupełnie jakby to on był winny, że oboje znaleźli się na tym etapie swojego życia nie potrafią się dogadać.

- Serio będzie się tak zachowywał, bo się przespaliśmy? Przestań się przede mną chować, bo i tak cię znajdę... - mówi z wyrzutem Jowita.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Następnego dnia Jowita wciąż nie rezygnuje z prób odzyskania Radka i ponownie umawia się z nim na spotkanie. Tym razem w Barbarianie. Korzysta z okazji, by wyznać mu miłość i zapewnić, że nigdy więcej go nie zawiedzienie. Jowita nie wie, że oboje są obserwowani przez dwóch tajemniczych mężczyzn.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i wpadki z planu >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: