SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Luiza po rozstaniu z Mikserem będzie z Natanem?

Pierwsza miłość. Luiza po rozstaniu z Mikserem będzie z Natanem?

06.04.2016, godz. 13:30
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Luiza (Klaudia Halejcio) z serialu "Pierwsza miłość" szybko zapomni o Mikserze (Błażej Michalski), a pocieszenie znajdzie u boku Natana (Krzysztof Kwiatkowski)? W 2273 odcinku "Pierwszej miłości" Luiza i Natan umówią się na przyjacielskie spotkanie. Po ostatnich wydarzeniach trenerka z Kings Fitness chce trochę odpocząć od Miksera i jego przyjaciół. A Natan wydaje się idealnym pocieszycielem, bo sam przecież też przeżył trudne chwile.

"Pierwsza miłość" odcinek 2273 - czwartek, 7.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Rozstanie Luizy i Miksera w "Pierwszej miłości" jest już przesądzone. Po tym jak chłopak zarzucił swojej ukochanej, że ogłasza się na portalu randkowym jako prostytutka i nie uwierzył w jej zapewnienia, że jest niewinna, Luiza zakończyła ich związek.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

Kolejna kłótnia w 2272 odcinku "Pierwszej miłości" skończyła się wyprowadzką Miksera z ich wspólnego mieszkania, które dzielą z paczką przyjaciół. Choć Aśka (Paulina Gałązka) przyznała się, że to ona podszyła się pod Luizę i założyła jej profil na portalu, to w relacjach pary nic to nie zmieniło.

Luiza nie chce być z kimś kto jej nie ufa, kto tak źle o niej myśli i nie wierzy w jej niewinność. Zaproponowała Mikserowi, że wyprowadzi się z ich mieszkania, ale chłopak chciał, żeby tam została. To on postanowił znaleźć sobie nowy dach na głową.

W 2273 odcinku "Pierwszej miłości" Luiza powoli dochodzi do siebie po zerwaniu z Miskerem i fałszywych oskarżeniach o to, że jest prostytutką. Chce odnaleźć spokój z dala od swoich bliskich i dlatego umawia się z Natanem, były narzeczonym Sabiny (Urszula Dębska), który ostatnio też stracił miłość swojego życia.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Przyjaciele spotykają się w parku i świetnie się czują w swoim towarzystwie. - A może to jednak będzie dobry dzień? - zastanawia się Natan zaskoczony zaproszeniem Luizy. - Dlatego właśnie zadzwoniłam do ciebie - stwierdza dziewczyna obejmując go i uśmiechając się promiennie.

Czy Luiza i Natan z "Pierwszej miłości" będą kimś więcej niż tylko przyjaciółmi? Po przykrych przeżyciach jakimi doświadczył ich los oboje zasługują na szczęście.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i wpadki z planu >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: