SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Luiza rzuci Miksera i doniesie na Aśkę na policję

Pierwsza miłość. Luiza rzuci Miksera i doniesie na Aśkę na policję

06.04.2016, godz. 07:05
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio) foto: ATM Grupa

Kłamstwo Aśki (Paulina Gałązka) z serialu "Pierwsza miłość" niszczy związek Luizy (Klaudia Halejcio) i Miksera (Błażej Michalski). W 2272 odcinku "Pierwszej miłości" Luiza ma dosyć tego, że ukochany jej nie wierzy i jest przekonany, że założyła sobie konto na portalu randkowym. Żadne z nich nie wie, że to Aśka zrobiła z Luizy prostytutkę oferującą seks za pieniądze. Dręczona wyrzutami sumienia Aśka chce się do wszystkiego przyznać. Z kolei Luiza rozważa zgłoszenie sprawy na policję.

"Pierwsza miłość" odcinek 2272 - środa, 6.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Konto Luizy z "Pierwszej miłości" na portalu randkowym "Bogaty pozna piękną" staje się powodem jej kłótni z Mikserem. Chłopak Luizy znalazł jej profil zanim Aśka go usunęła. I dlatego nie wierzy ukochanej, która zapewnia, że nie szukała faceta w internecie.

Prawda jest taka, że to  Aśka podszyła się za Luizę, by zemścić się na Adrianie (Jacek Kopczyński), który podczas randki potraktował ją jak prostytutkę. W swój plan zemsty wciągnęła nieświadomą niczego Luizę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

W 2272 odcinku "Pierwszej miłości" Aśka, widząc, jak jej oszustwo niszczy związek Miksera i Luizy, postanawia przyznać się do kłamstwa. Zakochani cały czas się kłócą, bo Mikser nie wierzy w niewinność swojej dziewczyni.

Luiza radzi się w tej sprawie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która sugeruje jej, by zgłosić sprawę na policję. Tylko w ten sposób uda się namierzyć internetowego oszusta, który założył fikcyjny profil Luizy. Trenerka tańca na rurze z "Kings Fitness" nie wie czy to dobry pomysł i ma coraz więcej wątpliwości. - Ale znajdą taką osobę?

- Mają swoje sposoby. Wystarczy, że namierzą IP komputera i już - tłumaczy jej Kinga.

Ich rozmowie przysłuchuje się Aśka, która boi się, że policja ją namierzy. W 2272 odcinku "Pierwszej miłości" podczas kolejnej kłótni z Mikserem Luiza zrywa z nim i krzyczy, że się wyprowadza. W tym momencie Aśka wreszcie przyznaje się do winy. - To ja założyłam ten profil - mówi przyjaciołom.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Luiza nie może uwierzyć, że Aśka, którą przecież uważała za swoją przyjaciółkę posunęła się do takiej podłości. Przecież przez nią jakiś klient "Kings Fitness" wziął ją za prostyutkę. Dalsze zatrudnienie Aśki w "Kings Fitness" stoi pod znakiem zapytania. To Kinga musi podjąć decyzję czy dziewczyna wciąż będzie sprzątaczką w jej klubie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i wpadki z planu >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: