SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Mariusz Zaniewski w Pierwszej miłości nowym kochankiem Ewy

Pierwsza miłość. Mariusz Zaniewski w Pierwszej miłości nowym kochankiem Ewy

03.04.2016, godz. 17:05
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Zbyszek (Mariusz Zaniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Zbyszek (Mariusz Zaniewski) foto: ATM Grupa

Mariusz Zaniewski w serialu "Pierwsza miłość" sprawi, że serce Ewy (Ewa Gawryluk) zabije mocniej! Były policjant Zbyszek sprowadzi jednak na nią same problemy. W 2271 odcinku "Pierwszej miłości" Ewa pozna Zbyszka w "Barbarianie". Intrygujący, przystojny, dobrze zbudowany zrobi na niej oszałamiające wrażenie. Ta znajomość szybko przerodzi się w romans, który nie będzie jednak lekarstwem Ewy na samotność po stracie Michała (Wojciech Błach).

"Pierwsza miłość" odcinek 2271 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Mariusz Zaniewski w „Pierwszej miłości” wcieli się w rolę Zbyszka, byłego policjanta, który ma w sobie wszystko, co kobiety lubią najbardziej. Ewa pozna go W 2271 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy będzie czekała w "Barbarianie" na Krystiana (Patryk Pniewski). Przystojny i nieco tajemniczy mężczyzna od razu ją zainteresuje.

Patrz: Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

Zbyszek zakocha się w Ewie od pierwszego wejrzenia. Dostrzeże w niej idealną kobietę dla siebie, która jest równie szalona i spontaniczna jak on. Będzie chciał z nią być, ale do czego doprowadzi ten ekscytujący romans?

Ewa szybko zda sobie sprawę, że jej nowy kochanek to facet pełen wad - zakochany w niej do szaleństwa stanie się porywczy i zazdrosny. Wyjdzie też na jaw, że Zbyszek dużo pije, lubi szalone imprezy, łatwy seks, motocykle, siłownię, nie stroni od używek. Całymi dniami przesiaduje w barach, chodzi w skórzanej kurtce, a dziewczyny zmienia jak rękawiczki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał zaręczą się, ale ślubu nie będzie?! - ZDJĘCIA

Zachowanie Zbyszka sprawi Ewie zawód. Romans z byłym policjantem, który miał być dla niej lekarstwem na samotność stanie się jej kolejnym problemem.

Mariusz Zaniewski o roli Zbyszka w "Pierwszej miłości">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: