SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola nie jest w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tola nie jest w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

29.03.2016, godz. 06:45
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa/ Youtube

Ciąża Toli (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość" to fałszywy alarm?! W 2269 odcinku "Pierwszej miłości" Tola udaje się do ginekologa by sprawdził, czy jej ciąża przebiega prawidłowo. Diagnoza lekarza okazuje się szokująca - wcale nie spodziewa się dziecka! Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2269 - piątek, 1.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Tola i Artur z "Pierwszej miłości" nie zostaną rodzicami! Kilka dni po wspólnie spędzonej nocy asystentka Artura powiedziała mu, że zaszła w ciążę i spodziewa się jego dziecka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Od samego początku było to trochę podejrzane, bo Tola zbyt wcześnie miała ciażowe objawy - wymioty i zawroty głowy. Nie upewniła się jednak, że spodziewa się dziecka wykonując odpowiednie badania. Nawet wtedy kiedy zemdlała na ulicy, uderzyła się w głowę i trafiła do szpitala.

Dopiero w 2269 odcinku "Pierwszej miłości" Tola odwiedza ginekologa. Chce sprawdzić czy jej dziecko rozwija się prawidłowo. Ginekolog przekazuje jej wstrząsającą diagnozę - nie ma mowy o żadnej ciąży. - Robiła pani USG? Skąd pani wie, że jest pani w ciąży? - pyta zaskoczony lekarz. Tola ze zdziwieniem spogląda na ginekologa - w końcu była pewna ma typowe dla przyszłych matek objawy.

Patrz: Pierwsza miłość. Nie będzie ślubu Marysi i Michała - ZDJĘCIA

Kochanka Artura zataja przed nim i przed Bartkiem fakt, że nie spodziewa się dziecka. Jednocześnie zaczyna kombinować jak zajść w ciążę i przywiązać do siebie Kulczyckiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: