SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marta całuje Krystiana. Melka oskarża Martę o kradzież - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marta całuje Krystiana. Melka oskarża Martę o kradzież - ZWIASTUN

01.04.2016, godz. 14:30
Pierwsza miłość odc. 2269. Krystian (Patryk Pniewski), Marta (Joanna Jarmołowicz)
Pierwsza miłość odc. 2269. Krystian (Patryk Pniewski), Marta (Joanna Jarmołowicz) foto: ATM Grupa/ Youtube

Pocałunek Marty (Joanna Jarmołowicz) i Krystiana (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" zwiastuje nowy romans? Koleżanka Melki (Ewa Jakubowicz) już nie ukrywa, że Krystian wpadł jej w oko. Krystian także jest zainteresowy Martą czym wzbudza coraz większą zazdrość Melki. W 2269 odcinku "Pierwszej miłości" Marta rzuca się na byłego chłopaka Melki i zaczyna go całować. Co na to Krystian? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2269 - piątek, 1.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Przyjaźń, która narodziła się między Martą a Krystianem w "Pierwszej miłości" coraz mniej podoba się Melce. Bo choć dziewczyna cały czas twierdzi, że traktuje Krystiana tylko jak przyjaciela, to zazdrość, która przez nią przemawia sugeruje coś zupełnie innego.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

W 2269 odcinku "Pierwszej miłości" cała trójka nastolatków spotyka się w mieszkaniu Marysi. I właśnie wtedy Krystian po raz pierwszy mówi Melce, że Marta zrobiła na nim oszałamiające wrażenie. Nie dość, że jest piękna, to jeszcze zabawna, błyskotliwa i dobrze się czuje w jej towarzystwie. Melka z trudem panuje nad zazdrością. Słowa byłego ukochanego sprawiają jej wielki ból.

Kiedy Marta wręcza Melce prezent w ramach podziękowania za to, że załatwiła jej pracę recepcjonistki w Kings Fitness, dziewczyna nie wie co powiedzieć. Melka nie przyjmuje od Marty bransoletki, którą ta daje jej w dowód wdzięczności. Mało tego - Melka sugeruje, że Marta ukradła bransoletkę. Tak jak to już w przeszłości ejj się zdarzało.

Oskarżona o nieuczciwość Marta szuka pocieszenia u Krystiana. - Chamskie to było i gówniarskie. Nie rozumiem jak ona mogła coś takiego... - żali się Marta.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

- Olej ją. Czasem jej odbija... - Krystian zdecydowanie staje w obronie Marty.
- Ale przecież wie jaka byłam. Sama nie była lepsza. I co dlatego ma prawo? To po cholerę mi załatwiała tę pracę? Żebym jej tam wstydu narobiła - wyjaśnia koleżanka Melki. - Z katalogu jej to specjalnie na zamówienie ściągałam. Dla niej. Ale ze mnie kreytynka. Totalna.

- Wiesz co się liczy? To co jest tu i teraz... A nie to co było gdzieś tam, kiedyś.
- Ja wiem co jest teraz. Dla niej ciągle jestem złodziejką.
- Nie przejmuj się nią. Jesteś super dziewczyną. I tego się trzymaj - mówi Krystian i w tym momencie Marta zaczyna go całować. Chłopak nie wie co robić. Jest zaskoczony pocałunkiem Marty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: