SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita spłaciła dług u Artura! Radek wybaczy jej ucieczkę?

Pierwsza miłość. Jowita spłaciła dług u Artura! Radek wybaczy jej ucieczkę?

31.03.2016, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Jaką tajemnicę Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" ukrywa przed Radkiem (Mateusz Banasiuk)? Skąd wzięła pieniądze na leczenie i skąd miała 300 tysięcy, by oddać Arturowi Kulczyckiemu (Łukasz Płoszajski) wszystko, co mu ukradła? W 2238 odcinku "Pierwszej miłości" Radek chce się dowiedzieć od Jowity jak spłaciła dług u Artura. Poza tym zmusza byłą dziewczynę, by powiedziała mu dlaczego od niego uciekła.

"Pierwsza miłość" odcinek 2268 - czwartek, 31.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Po rozstaniu Radka z Sabiną (Urszula Dębska) z "Pierwszej miłości" w Jowicie odżyła nadzieja, że być może były chłopak wybaczy jej kradzież pieniędzy i ucieczkę za granicę. Co prawda Radek wciąż czuje się bardzo zraniony i nie potrafi zaufać Jowicie, ale nie może też zapomnieć o tej miłości.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

W 2268 odcinku "Pierwszej miłości" na wieść o tym, że Jowita oddała Arturowi wszystko, co mu ukradła, całą sumę 300 tysięcy złotych, Radek podejrzewa najgorsze. Obawia się, że jego dawna ukochana wplątała się w jakąś niebezpieczną sytuację. Bo skąd w przeciwnym wypadku miałaby pieniądze na leczenie za granicą i na spłatę długu u Artura.

Radek i Jowita postanawiają wspólnie pomóc Kaśce w odzyskaniu ukochanej. Najpierw jednak chłopak chce się dowiedzieć, skąd Jowita wzięła pieniądze, które przelała na konto Kulczyckiego. - Powiesz mi w końcu dlaczego? Dlaczego to zrobiłaś, dlaczego uciekłaś?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola nie jest w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

Jowita nie chce więcej okłamywać Radka, więc nic nie odpowiada. Wyjaśnia tylko, że jest chce wszystko naprawić, że wróciła po ty, by go odzyskać i udowodnić, że zasłużyła na drugą szansę. Jowita cały czas powtarza, że musiała uciekać, bo nie była w stanie znieść myśli, że umiera na raka i nie ma dla niej ratunku.

W 2268 odcinku "Pierwszej miłości" ani Radek nie widzowie nie dowiadują się co się działo z Jowitą kiedy wyjechała z Wrocławia, gdzie dokładnie była, z kim i w jaki sposób zdobyła pieniądze dla Artura.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: