SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek zostawia Sabinę dla Jowity

Pierwsza miłość. Radek zostawia Sabinę dla Jowity

29.03.2016, godz. 11:58
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Powrót Jowity (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" oznacza koniec związku Radka (Mateusz Banasiuk) i Sabiny (Urszula Dębska)! W 2266 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina postanawia walczyć od ukochanego. Za jego plecami spotyka się z Jowitą i w imieniu Radka zrywa z nią kontakty. Kiedy jednak wraca do swojego mieszkania Radek mówi jej, że nie może dłużej z nią być... I odchodzi bez słowa wyjaśnienia. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2266 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Sabiny i Radka z "Pierwszej miłości" nie ma już żadnej przyszłości. Od chwili gdy Jowita ponownie pojawiła się w życiu Radka, Sabina przestała się liczyć!

Jak to możliwe, że tak szaleńczo zakochany Radek nagle odepchnął swoją dziewczynę? Po prostu uczucie do Jowity jest znacznie silniejsze. I dopiero po jej powrocie Radek zdał sobie sprawę, że nigdy nie przestał jej kochać.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola nie jest w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

W 2266 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina nie zamierza pozwolić na to, by Jowita zniszczyła jej związek z Radkiem. Kiedy chłopak śpi zabiera jego telefon w pisze SMS-a do Jowity z prośbą o spotkanie. Jowita łudzi się, że Radek wszystko przemyślał i być może jej wybaczy.

Ale w umówionym miejscu zamiast Radka zjawia się Sabina, która od razu wyjaśnia, że przyszła w imieniu swojego chłopaka. - Cieszę się, że wróciłaś, że się udało. To naprawdę cud. Wszyscy się cieszymy...
- I po co ty mi o tym mówisz?
- Radek mnie o to prosił. I chciał cię przeprosić za to co powiedział w emocjach. Przegadaliśmy o tym całą noc.
- Dziękuję...

- Prosił mnie o coś jeszcze. Wybacza ci, że zniknęłaś z jego życia. I chciałby, żeby tak zostało na zawsze. Nie chce się z tobą ani widzieć ani rozmawiać. Już nigdy. Mam nadzieję, że to zrozumiesz... I nie zniszczysz tego, co ma - dodaje Sabina. Jowicie nie pozostaje nic innego jak zapomnieć o Radku.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Tyle tylko, że on nie potrafi wyrzucić jej ze swojego serca. I w w 2266 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina boleśnie się o tym przekonuje. Po powrocie z sekretnego spotkania z Jowitą zastaje Radka gotowego do odejścia.

- Nie mogę z tobą być... - wyjaśnia krótko Radek. Sabina czuje się oszukana i zdradzona. W końcu przed powrotem Jowity Radek zapewniał ją, że już nie myśli o swojej byłej dziewczynie, że Jowita to już przeszłość. Radek wyprowadza się od Sabiny nie tłumacząc nic więcej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: