SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita rozdzieli Radka z Sabiną - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita rozdzieli Radka z Sabiną - ZWIASTUN

26.03.2016, godz. 07:50
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

Powrót Jowity (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" do Wrocławia miał jej pomóc naprawić błędy z przeszłości. Jednak po tym jak oszukała przyjaciół, okradła Radka (Mateusz Banasiuk) i uciekła, nie ma już czego tu szukać. Dlatego w 2265 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita znów chce wyjechać. Los chce, że właśnie w tym momencie w mieszkaniu pojawiają się Radek i Sabina (Urszula Dębska). Widok dawnej ukochanej jest szokiem dla Radka, który zostawia Sabinę... Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2265 - poniedziałek, 28.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita z "Pierwszej miłości" łudziła się, że po powrocie do Wrocławia odzyska swoje dawne życie, które straciła w tak głupi sposób.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się od Toli o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu

Teraz kiedy wyzdrowiała i pokonała raka miała nadzieję, że będzie mogła oddać wszystkie ukradzione pieniądze i znów wszystko będzie tak jak dawniej. Ukrywa się u Kaśki (Misiek Koterski), by przygotować się do spotkania z Radkiem i resztą przyjaciół.

Jednak Bartek (Rafał Kwietniewski) uświadamia jej, że po tym co zrobiła, nie zasługuje na przebaczenie byłego chłopaka oraz Artura (Łukasz Płoszajski), którego pieniądze ukradła Radkowi. Dlatego też w 2265 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita postanawia znów wyjechać. Instynktownie czuje bowiem, że nie ma dla niej miejsca w gronie dawnych przyjaciół.

Tymczasem Radek czuje się gotowy na nowy związek i postanawia pozbyć się pamiątek po byłej dziewczynie, żeby Sabina nie miała już żadnych wątpliwości, że kocha tylko ją. Wyrzuca rzeczy Jowity i w tym momencie rozpoczyna nowy etap życia z Sabiną.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Mariusz Zaniewski nowym kochankiem Ewy

W 2265 odcinku "Pierwszej miłości" Radek i Sabina odwiedzają Kaśkę. Wybierają jednak najmniej odpowiedni moment. Wchodzą do mieszkania akurat w chwili gdy Kaśka próbuje odwieść Jowitę od zamiaru ucieczki. Radek nie może uwierzyć własnym oczom widząc byłą ukochaną. Od razu wybiega z mieszkania.

Sabina podąża za nim próbując go uspokoić. - Wszystko będzie dobrze... - pociesza Radka.
- Chcę być sam... - chłopak odchodzi jednak od Sabiny. - Nie! Radek, nie rób mi tego... - krzyczy za nim dziewczyna, ale on już jej nie słyszy.

W 2266 odcinku "Pierwszej miłości" zazdrosna Sabina postanawia spotkać się z Jowitą, by definitywnie zakończyć jej związek z Radkiem. Kiedy chłopak się o tym dowiaduje wyprowadza się od Sabiny. Nie zamierza pozwolić na to, by ukochana ingerowała w jego życie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: