SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola powie Kindze, że Bartek nie jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tola powie Kindze, że Bartek nie jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

25.03.2016, godz. 07:40
Pierwsza miłość Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Ciąża Toli (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość" przestała już być tajemnicą, ale Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) wciąż nie wie, że to dziecko Artura (Łukasz Płoszajski). Kulczycka jest niemal pewna, że ojcem dziecka Toli jest Bartek (Rafał Kwietniewski). W 2264 odcinku "Pierwszej miłości" kochanka Artura wyprowadza ją z błędu i bliska powiedzenia Kindze prawdy...

"Pierwsza miłość" odcinek 2264 - piątek, 25.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Artur Kulczycki z "Pierwszej miłośći" będzie miał dziecko z Tolą, ale nie chce mieć nic wspólnego ze swoją asystentką! Kochanka Artura znalazła pocieszenie u Bartka, który zaoferował jej swoją pomoc.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek zostawi Sabinę dla Jowity!

Dzięki Bartkowi ciężarna Tola może liczyć na fachową opiekę lekarską i słowa wsparcia. Tylko on wie, że Tola szaleńczo kocha Artura i bardzo chciałaby, żeby dla niej zostawił Kingę i dzieci. Kulczycki nie bierze pod uwagę takiej możliwości. Nie może się zdobyć na odwagę, by powiedzieć Kindze o zdradzie. Boi się, że to będzie oznaczało koniec ich małżeństwa.

Z niepokojem obserwuje jak Bartek coraz bardziej angażuje się w pomoc Toli i martwi się, że asystentka wykorzysta to przeciw niemu.

W 2264 odcinku "Pierwszej miłości" mówi byłej kochance wprost, żeby zostawiła Bartka w spokoju. - Odczep się od mojego przyjaciela...
- Ty nie wiesz co to jest przyjaźń... - Tola nie zamierza rezygnować ze znajomości z Bartkiem, który okazuje jej czułość i serce.

Tymczasem Kinga chce się upewnić w swoich przypuszczeniach, że Tola urodzi dziecko Bartka. W 2264 odcinku "Pierwszej miłości" spotyka się z asystentką Artura i prosi ją o szczerą rozmowę. Tola wyjaśnia Kindze, że Bartek nie jest ojcem jej dziecka. Nie wspomina jednak o Arturze.

Kinga oferuje kobiecie swoją pomoc podczas ciąży i później już po narodzinach dziecka. Przy okazji chwali swojego męża. - Na przykład Artur... Taki niby twardy, szorstki. Ale jak patrzę jak bawi się z chłopakami, jak się wygłupia, ile ma dla nich ciepła. Nie pomyślałabyś jakim jest wspaniałym ojcem.


Przeczytaj: Pierwsza miłość. Mariusz Zaniewski nowym kochankiem Ewy

Kiedy Kinga dowie się, że Artur ją zdradził i jest ojcem dziecka Toli? Prawda wyjdzie na jaw w 2277 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w środę, 13.04.2016, w Polsacie). Właśnie wtedy Tola powie Kindze całą prawdę. Bartek spróbuje powstrzymać Tolę, ale na próżno...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: