SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita nie ma już raka! Kaśka ukrywa Jowitę przed Radkiem

Pierwsza miłość. Jowita nie ma już raka! Kaśka ukrywa Jowitę przed Radkiem

24.03.2016, godz. 06:30
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Czy Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" po powrocie do Wrocławia będzie chciała odzyskać Radka (Mateusz Banasiuk), który po jej ucieczce jest z Sabiną (Urszula Dębska)? Taki jest jej plan, ale póki co nie ma nawet odwagi spotkać się byłym chłopakiem. W 2263 odcinku "Pierwszej miłości" Kaśka (Misiek Koterski) ukrywa Jowitę w swoim mieszkaniu. A to negatywnie odbija się na jego związku z Kasią (Karolina Chapko).

"Pierwsza miłość" odcinek 2263 - czwartek, 24.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Cud sprawił, że Jowita z "Pierwszej miłości" wyzdrowiała i dostała nową szansę na życie! Zamierza skorzystać z daru od losu i naprawić swoje błędy.

Na sumieniu ma całkiem sporo, bo nie dość, że uciekła od Radka to jeszcze ukradła pieniądze, które chłopak zdobył jej leczenie w USA. Zerwała kontakt nie tylko z Radkiem, ale także resztą przyjaciół. Przez kilka miesięcy nie dawała żadnego znaku życia. Teraz jednak wróciła, by odzyskać to, co straciła.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek zostawi Sabinę dla Jowity!

W 2263 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita nie czuje się gotowa na spotkanie z Radkiem. Kaśka zgadza się ukryć ją u siebie, ryzykując utratę zaufania przyjaciół i Katarzyny. Ale nie może odmówić Jowicie, która otwiera przed nim serce i opowiada o wszystkim co się z nią działo po ucieczce za granicę. Wychodzi na jaw, że Jowita jest zupełnie zdrowa i nie ma już raka.

- Czyli jesteś zdrowa, całowicie? Ale przecież nie byłaś w Stanach. Sprawdzaliśmy... - dziwi się Kaśka. 
- Byłam, ale nie tam gdzie miałam być. To była eksperymentalne leczenie. Miała minimalne szanse - tłumaczy Jowita.

- I to jest powód, żeby zniknąć, żeby nie dawać znaku życia?
- Nie chciałam wam dawać nadziei. Sobie zresztą też... Nie wiem, może dlatego jestem zdrowa, może dlatego się udało, bo nie miałam nic do stracenia...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał zaręczą się, ale ślubu nie będzie?! - ZDJĘCIA

Kaśka dowiaduje się jak to się stało, że Jowita wciąż żyje skoro nie pojechała na leczenie do USA. Kiedy wyjeżdżała z Polski była w zaawansowanym stadium raka - ziarnicy złośliwej, czyli bardzo niebezpiecznej postaci chłoniaka.

Okazuje sie, że Jowita jest zupełnie zdrowa i zamierza spłacić dawne długi. Kaśka nie kryje żalu do przyjaciółki, która oszukała wszystkich, ale mimo to chce jej pomóc. Proponuje jej, by znów u niego zamieszkała. Wspomina też o tym, że Radek jest teraz z Sabiną... - Czyli jednak dla kogoś umarłam - mówi gorzko Jowita.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: