SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

14.03.2016, godz. 12:25
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Jowita (Joanna Opozda) wróci do serialu "Pierwsza miłość" i namiesza w związku Radka (Mateusz Damięcki) i Sabiny (Urszula Dębska)! W 2262 odcinku "Pierwszej miłości" pół roku po swojej ucieczce w Wrocławia Jowita pojawi się w mieszkaniu Kaśki (Misiek Koterski). Przez długi czas Radek nie będzie wiedział, że jego była ukochana wróciła. Co wydarzy się dalej? Zdjęcia z planu "Pierwszej miłości" mówią same za siebie - Jowita i Radek będą znów razem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2262 - środa, 23.03.2106, o godz. 18 w Polsacie

Powrót Jowity do "Pierwszej miłości" zniszczy związek Sabiny i Radka! Uczucie, którym Radek darzył swoją chorą na raka dziewczynie odżyje z nowa siłą. A zazdrość Sabiny o to co łączyło jej chłopaka z Jowitą ostatecznie zrujnuje szanse na ich wspólną przyszłość.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marta zakocha się w Krystianie. Joanna Jarmołowicz koleżanką Melki

W 2262 odcinku "Pierwszej miłości" tuż po przyjeździe do Wrocławia Jowita spotyka się z Kaśką. To jemu zostawi bowiem wiadomość, że jest w Polsce. Kaśka nie będzie miał odwagi powiedzieć Radkowi o Jowicie. W tajemnicy przed przyjacielem i swoją dziewczyną Katarzyną (Karolina Chapko) pójdzie z nią na spotkanie.


Później ukryje Jowitę w swoijm mieszkaniu, ryzykując utratę zaufania przyjaciół i Katarzyny. Ukrywanie Jowity przysparzy Kaśce coraz więcej problemów. Popadnie w konflikt z Bartkiem i będzie oszukiwał swoją ukochaną.

Kiedy w 2265 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita postanowi wyjechać w mieszkaniu Kaśki niespodziewanie pojawią się Radek i Sabina. Na widk byłej dziewczyny Radek będzie w szoku. Z trudem uwierzy, że Jowita żyje choć jeszcze nie tak dawno walczyła z rakiem.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał zaręczą się, ale ślubu nie będzie?! - ZDJĘCIA

Zazdrosna Sabina postanawi spotkać się z Jowitą, by definitywnie zakończyć jej związek z Radkiem. Na wieść o tym Radek zerwie z Sabiną i bardzo szybko rzuci się w ramiona Jowity. Dawni kochankowie połączą siły, by pomóc Kaśce odzyskać ukochaną Katarzynę. Radek dowie się też skąd Jowita wzięła pieniądze na spłatę długu u Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: