SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bartek i Tola razem na ślubie Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Bartek i Tola razem na ślubie Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

17.03.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość odc. 2160. Tola (Anna Gzyra) Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość odc. 2160. Tola (Anna Gzyra) Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Ślub w serialu "Pierwsza miłość" przyciąga do Wadlewa mnóstwo gości. W 2259 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek (Rafał Kwietniewski) zabiera na ślub Pauliny (Julia Pogrebińska) i Norberta (Łukasz Konopka) ciężarną Tolę (Anna Gzyra). Kochanka Artura (Łukasz Płoszajski) zgadza się jechać do Wadlewa, bo jest przekonana, że jego tam nie będzie. Jest w szoku kiedy zauważa Kulczyckiego z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz).

"Pierwsza miłość" odcinek 2259 - piątek, 18.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Na ślubie Pauliny i Norberta z "Pierwszej miłości" dojdzie do skandalu kiedy Bartek zjawi się na ceremonii z Tolą? Zaproszenie asystentki Artura na rodzinną uroczystość do Wadlewa to duży błąd.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o ciąży Toli. Bartek ojcem dziecka?

Bartek źle zrozumiał zamiar Emilki (Anna Ilczuk) dotyczący pójścia na ślub z osobą towarzyszącą i postanawia, że również nie pojawi się tam sam. A ponieważ ostatnio zaprzyjaźnił się z Tolą, to właśnie ją prosi, żeby z nim pojechała na wieś na ślub jego brata.

W 2259 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek i Tola jadą razem do Wadlewa... Ich widok jest szokiem dla Kingi, który nie wiedziała, że asystentka Artura tak dobrze się zna z Barkiem, żeby przyjąć jego zaproszenie na kameralne, rodzinne przyjęcie. - No nie wierzę... Ty widziałeś, że się znają? - pyta Artura, ale on jest tak samo zaskoczony.

Patrz: Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

Co prawda prosił przyjaciela, żeby zajął się jego ciężarną kochanką, lecz tego się nie spodziewał. Nie mniej zaskoczona widokiem Artura i Kingi jest Tola, która nie spodziewała się, że Kulczyccy skorzystali z zaproszenia na ślub Pauliny i Norberta.

- Mówiłeś, że ich nie będzie... - mówi do Bartka, który nie wie jak wytłumaczyć obecność Artura z żoną z Wadlewie. - Ja nie wiem co oni tutaj robią... - stwierdza Bartek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: