SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka dostaje pieniądze za seks z Adrianem

Pierwsza miłość. Aśka dostaje pieniądze za seks z Adrianem

18.03.2016, godz. 09:30
Pierwsza miłość. Aśka (Paulina Gałązka), Adrian (Jacek Kopczyński)
Pierwsza miłość. Aśka (Paulina Gałązka), Adrian (Jacek Kopczyński) foto: ATM Grupa

Jacek Kopczyński w serialu "Pierwsza miłość" nowym kochankiem Aśki (Paulina Gałązka)! Od jakiegoś czasu Aśka poluje na bogatego faceta, dzięki któremu przestanie być sprzątaczką w fitness klubie. Jej marzenie spełnia się w 2258 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy poznaje Adriana (w roli Jacek Kopczyński) zamożnego biznesmena. Pierwsza randka Aśki z nieznajomym ma swój finał w łóżku. W 2259 odcinku "Pierwszej miłości" Adrian płaci Aśce za seks..

"Pierwsza miłość" odcinek 2258 - czwartek, 17.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jacek Kopczyński wraca do "Pierwszej miłości", ale w zupełnie innej roli. W 2012 roku pojaiwł się gościnnie w serialu jako Adam Majer. Od 2258 odcinka "Pierwszej miłości" wciela się w postać biznesemena Adriana, którego próbuje usidlić Aśka. I prawie jej się to udaje, bo zaciąga go do łóżka na pierwszej randce.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

Aśka wybiera się na wymarzoną randkę w ciemno. Nowo poznany bogaty mężczyzna jest dla niej nadzieją na porzucenie niechlubnej posady sprzątaczki. Od samego początku Adrian dba o to, by Aśka czuła się przy nim wyjątkowo. Najpierw szykuje dla niej wyjątkową niespodziankę. Zawiązuje jej oczy i zabiera do oceanarium gdzie mają okazje podziwać wspaniałe okazy morskich stworzeń.

Kolejnym punktem randki jest wykwintna kolacja w restauracji, na której oczywiście nie może zabraknąć szampana. Aśka jest oczarowana Adrianem i wiele sobie obiecuje po tej znajomości. Przy takim facecie jak on nigdy nie musiałaby się martwić o pieniądze. Mogłaby wreszcie przestać być sprzątaczką.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał zaręczą się, ale ślubu nie będzie?! - ZDJĘCIA

Dlatego tak chętnie przyjmuje zaproszenie Adriana do jego pokoju hotelowego. W 2259 odcinku "Pierwszej miłości" po upojnej nocy z nieznajomym Aśka zostaje sama. Rano w hotelowym pokoju odkrywa coś zaskakującego - pieniądze i liścik z krótkim "Dziękuję". Biznesmen robi z Aśki prostytutkę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: