SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian pozna nową dziewczynę. Joanna Jarmołowicz w Pierwszej miłości

Pierwsza miłość. Krystian pozna nową dziewczynę. Joanna Jarmołowicz w Pierwszej miłości

03.03.2016, godz. 13:15
Pierwsza miłość. Marta (Joanna Jarmołowicz), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Marta (Joanna Jarmołowicz), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Nowa bohaterka w serialu "Pierwsza miłość" sprawi, że życie Krystiana (Patryk Pniewski) bardzo się zmieni! W 2257 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się Marta (Joanna Jarmołowicz), dziewczyna, która zaprosi Krystiana na randkę i będzie miała nadzieję, że ich znajomość przerodzi się w coś więcej. Ale czy wciąż zakochany w Melce (Ewa Jakubowicz) chłopak jest już gotowy na nowy związek?

"Pierwsza miłość" odcinek 2257 - środa, 16.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

22-letnia Joanna Jarmołowicz, aktorka, która ostatnio zagrała w filmie "Planeta singli" dołącza do obsady "Pierwszej miłości". Jako Marta, nowa znajoma Krystiana, wprowadzi trochę zamieszania w wątku młodych bohaterów. Jak na jej obecność zareaguje Melka, która stara się odbudować swoją przyszłość z Krystianem?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ciężarna Tola w szpitalu! Straci dziecko Artura?

Marta po raz pierwszy pojawi się w 2257 odcinku "Pierwszej miłości". Podczas spotkania z Krystianem zaprosi go na randkę i nie będzie ukrywać, że liczy na coś więcej. Tyle tylko, że chłopak nie będzie gotowy na kolejny związek. Po próbie samobójczej, do której doprowadziło go rozstanie z Melką, nadal nie w pełni się pozbierał. Melka wciąż zajmuje ważne miejsce  w jego sercu.

Czy Marta z "Pierwszej miłości" to zmieni? Patryk Pniewski na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu 2016 powiedział, że w życiu jego bohatera szykuje się sporo zmian. Na szczęście nie będzie już myślał o tym, by się zabić.

Zobacz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

- Krystian przeżył i teraz troszeczkę przewartościował mu się świat. Widzowie "Pierwszej miłości" mieli mu za złe to, że ciągle się ugania za dziewczynami, że płacze... Teraz troszeczkę rolę się odwróciły i Krystian będzie łamaczem serc. Mogę zdradzić, że w życiu Krystiana pojawi się inna dziewczyna - powiedział Patryk Pniewski w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: