SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur nie chce dziecka z Kingą - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur nie chce dziecka z Kingą - ZWIASTUN

16.03.2016, godz. 13:30
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

Czy Kinga (Alekandra Zienkiewicz) z serialu "Pierwsza miłość" będzie w ciąży? Żona Artura (Łukasz Płoszajski) marzy o tym, by zajść w ciążę i urodzić mu dziecko, ale Kulczycki nie jest gotowy na powiększenie rodziny. W 2257 odcinku "Pierwszej miłości" Artur tłumaczy Kindze, że czwarte dziecko to nie jest dobry pomysł. Słowem jednak nie wspomina o tym, że zdradził ją z Tolą (Anna Gzyra) i kochana jest z nim w ciąży.

"Pierwsza miłość" odcinek 2257 - środa, 16.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" zostaną rodzicami? Na razie się na to nie zanosi, bo choć Kinga marzy o tym, by urodzić trzecie dziecko, którego ojcem będzie jej ukochany, to Artur podchodzi niechętnie to jej planów na przyszłość. Wciąż ukrywa przed nią zdradę i ciążę Toli.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

W 2257 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga próbuje dowiedzieć się dlaczego jej mąż nie chce słyszeć o dziecku. Przecież świetnie sprawdza się w roli ojczyma jej synów - Tomka (Oskar Wojciechowski), Maćka (Joachim Olko). Gorzej jednak wychodzi mu bycie ojcem Stasi (Karolina Hildebrandt), która mieszka ze swoją matką Zośką (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska).

Tempo życia Kulczyckich jest tak zawrotne, że nie mają zbyt wiele czasu dla trójki swoich dzieci. A z czwartym maleństwem wcale nie będzie lepiej. - Dlaczego nie chcesz, co jest nie tak? Mamy możliwości, pieniądze, jesteśmy młodzi... - docieka Kinga, która bardzo pragnie trzeci raz zostać matką.

Patrz: Pierwsza miłość. Znany aktor Lew nową miłością Beatki

Artur ma gotowe wytłumaczenie. Przecież ostatnio zupełnie nie mają dla siebie czasu, żyją w ciągłym biegu, a dziecko wymaga ciągłej uwagi. - Wszystko jest nie tak... Mamy obowiązki, mnóstwo pracy. To nie jest dobry czas.
- Jak teraz nie jest dobry czas, to kiedy?
- Zobacz w jakim my kołowrotku żyjemy. Ja mam wolne i śpię w ciągu dnia. Nie mam siły, żeby z chłopakami na spacer iść - wyjaśnia Artur, ale Kinga przekonuje go, że mogą przecież zwolnić tempo, odpuścić sobie pracę.

- Mamy możliwości i pieniądze, ale wiesz dlaczego. Ciężko na to razem zapieprzamy! Powiedz mi, kiedy ty ostatnio z chłopakami spędziłaś cały weekend. Kiedy wyjechaliśmy razem na dłużej? Zrozum kolejne dziecko to byłby cios... I to nie dla nas. Tylko dla Maćka i Tomka. Kinia nie powinniśmy... Mam córkę, mamy trójkę wspaniałych dzieci. To mało? Ten czas powinniśmy poświęcić im - wyjaśnia żonie Artur czule się do niej przytulając.

Jego argumenty nie trafiają jednak do Kingi. - Bo ja bym chciała takie nasze dziecko. Trochę ciebie, trochę mnie. Takie nasze, to takie dziwne? Z facetem mojego życia, bardzo mi na tym zależy. Pomyśl o tym...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: