SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola trafi do szpitala! Straci dziecko Artura? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tola trafi do szpitala! Straci dziecko Artura? - ZWIASTUN

14.03.2016, godz. 17:20
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Tola (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość" straci dziecko? Ciąża Toli jest zagrożona! Asystentka Artura (Łukasz Płoszajski) po jednej wspólnej nocy zaszła z nim w ciążę, ale to dziecko może nigdy nie przyjść na świat. W 2256 odcinku "Pierwszej miłości" Tola zaczyna źle się czuć. Bartek (Rafał Kwietniewski), którego Artur poprosił, by zajął się jego kochanką, zjawia się w szpitalu, bo Tola podaje go za swojego męża. Czy Tola z "Pierwszej miłości" poroni?

"Pierwsza miłość" odcinek 2256 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Artura i Toli z "Pierwszej miłości" okazał się brzemienny w skutkach! Tola zaszła w ciążę z Kulczyckim i postanowiła urodzić to dziecko.

A ponieważ Artur nie ma odwagi przyznać się Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) do małżeńskiej zdrady, to musi w jakiś sposób wybrnąć z relacji z Tolą. O pomoc prosi więc swojego najlepszego przyjaciela. To Bartek otacza opieką ciężarną Tolę, która chce urodzić dziecko Artura.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga chce mieć dziecko z Arturem. Zajdzie w ciążę? - ZWIASTUN

W 2256 odcinku "Pierwszej miłości" na prośbę Artura lekarz odwiedza Tolę i oferuje swoją pomoc. Jakiś czas później niespodziewanie kochanka Artura zaczyna odczuwać silne bóle brzucha. Mdleje na ulicy i trafia do szpitala. Na miejscu podaje Bartka jako swojego męża i prosi, by do niego zadzwoniono.

Bartek, na prośbę Artura, troszczy się o nią jak o najbliższą osobę. - Kiedy braliśmy ślub? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć...

Tola wybucha płaczem czekając na wyniki badań, które wykażą czy jej dziecko będzie żyło i będzie zdrowe. Bartek przytula Tolę tak spragnioną męskiej czułości i opieki.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia wychodzi za mąż! Michał oświadcza się Marysi - ZDJĘCIA

Tymczasem Kinga po upojnych chwilach z Arturem wyjawia mężowi, że chciałaby mieć z nim dziecko. Jest szczęśliwą mamą Tomka i Maćka i marzy o tym, by trzeci raz zajść w ciążę. Co będzie z Tolą z "Pierwszej miłości"? Czy straci dziecko Artura? O tym widzowie przekonają się dopiero w 2256 odcinku "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: