SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kinga w ciąży? Artur nie chce dziecka z Kingą - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Kinga w ciąży? Artur nie chce dziecka z Kingą - ZWIASTUN

13.03.2016, godz. 18:25
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

Ciąża Toli (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość" to nie jedyna niespodzianka jaką los ześle na Artura Kulczuckiego (Łukasz Płoszajski)! Niewierny mąż Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) będzie w szoku gdy w 2256 odcinku "Pierwszej miłości" ukochana powie mu, że chce mieć z nim dziecko. Czy Kinga zajdzie w ciążę tak jak kochanka Artura? I czy dowie się, że Artur ją zdradził ze swoją asystentką? Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2256 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Zdrada Artura z "Pierwszej miłości", której efektem jest ciąża Toli może być końcem małżeństwa Kulczyckich! Minie jednak sporo czasu nim Artur przyzna się Kindze, że spędził noc ze swoją asystentką, która teraz spodziewa się jego dziecka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wrócą do siebie dzięki Julce

Kulczyckiemu nie w głowie są romanse i bardzo szybko wyjaśnił Toli, że popełnił największy błąd w życiu. Sprawy bardzo się komplikują, bo okazuje się, że Tola jest w ciąży. Załamany Kulczycki zwierza się ze swoich problemów Barkowi (Rafał Kwietniewski).

W 2256 odcinku "Pierwszej miłości" poprosi też przyjaciela o opiekę nad Tolą. Sam nie będzie w stanie przyznać się żonie do zdrady. Kochanka Artura niespodziewanie trafi do szpitala gdzie będzie przy niej Bartek.

Patrz: Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem. Czy Kinga się dowie? - ZDJĘCIA

Przez długi czas romans z Tolą pozostanie jego tajemnicą. Artur skupi sie na tym, by odbudować swoje relacje z Kingą. Dla ukochanej poświęci nawet pracę, która do tej pory była ważnym elementem jego życia. Kinga niczego się nie domyśli. Mając u swego boku Artura i spędzając z nim upojne chwile dojdzie do wniosku, że przyszła pora na powiększenie rodziny.

W 2256 odcinku "Pierwszej miłości" powie Arturowi, że chce zajść w ciążę i urodzić jego dziecko. Kulczycki aż zaniemówi z wrażenia... W końcu wyjaśni żonie, że kolejne dziecko to nie jest najlepszy pomysł.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: