SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marta wpada w oko Krystianowi. Joanna Jarmołowicz koleżanką Melki

Pierwsza miłość. Marta wpada w oko Krystianowi. Joanna Jarmołowicz koleżanką Melki

11.03.2016, godz. 11:03
Pierwsza miłość. Marta (Joanna Jarmołowicz), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Marta (Joanna Jarmołowicz), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Joanna Jarmołowicz (22 l.)w serialu "Pierwsza miłość". Marta, koleżankę Melki (Ewa Jakubowicz) ze szkoły debiutuje w 2254 odcinku "Pierwszej miłości" i od pierwszego spotkania robi ogromne wrażenie na Krystianie (Patryk Pniewski). Czy Martę i Krystian połączy coś więcej niż tylko przyjaźń? Były chłopak Melki wciąż ją kocha, ale Marta bardzo szybko sprawi, że zapomni o tej miłości.

"Pierwsza miłość" odcinek 2254 - piątek, 11.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Nowa bohaterka w "Pierwszej miłości" wywoła szybsze bicie serca u Krystiana, który wciąż próbuje dojść do siebie po rozstaniu z Melką i próbie samobójczej. W 2254 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian poznaje Martę. To Melka przedstawia mu swoją koleżankę ze szkoły kiedy wszyscy troje spotykają się w Barbarianie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian zakocha się Marcie, koleżance Melki

Marta, dzięki Melce, zdobywa pracę recepcjonistki w klubie fitness Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Melka poleca ją Kindze na to stanowisko, bo Marta ma już doświadczenie zawodowe, poza tym jest świetną i bardzo otwartą dziewczyną.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Marta robi dobre wrażenie na Kindze. Nastolatka pracowała już wcześniej jako recepcjonistka w hotelu. Doskonale wie jak sobie radzić z trudnymi klientami. Poza tym jest miłośniczką jogi, dzięki której odzyskuje spokój w najbardziej stresujących sytuacjach. Marta ma zastąpić w Kings Fitness miejsce Aśki (Paulina Gałązka), która z kolei objęła posadę recepcjonistki po Darii (Angelika Kujawiak).

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga w ciąży tak jak Tola, kochanka Artura - ZWIASTUN

W 2254 odcinku "Pierwszej miłości" na widok Marty na twarzy Krystiana pojawi się szeroki uśmiech. I choć umówił się na spotkanie z Melką, to bardzo zależy mu na tym, że odprowadzić Martę na przystanek autobusowy. Pierwsze spotkanie Marty i Krystiana to początek ich dłuższej znajmości, która skończy się romansem...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: