SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur ukryje przed Kingą ciążę Toli

Pierwsza miłość. Artur ukryje przed Kingą ciążę Toli

09.03.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Czy Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) z serialu "Pierwsza miłość" dowie się, że Tola (Anna Gzyra) jest w ciąży z Arturem (Łukasz Płoszajski)? W 2253 odcinku "Pierwszej miłości" Artur nadal ukrywa się przed żoną u Bartka (Rafał Kwietniewska). Nie ma odwagi przyznać się Kindze do zdrady, której efektem jest ciąża Toli. W końcu decyduje, że nie powie Kindze, że będzie miał dziecko z Tolą. Po rozmowie z Bartkiem uświadamia sobie bowiem, że Kinga nigdy by mu tego nie wybaczyła.

"Pierwsza miłość" odcinek 2253 - czwartek, 10.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Toli z "Pierwszej miłości" to dla Artura spełnienie najgorszych koszmarów. Nie dość, że zdradził żonę ze swoją asystentką, to jeszcze będzie miał z nią dziecko.

Kulczycki jest tak wstrząsnięty wiadomością o tym, że Tola jest z nim w ciąży, że zupełnie nie wie jak sobie z tym poradzić. Jedyną osobą, której może powiedzieć prawdę jest Bartek. Najlepszy przyjaciel Artura doskonale wie co znaczy zdradzić żonę i bardzo tego żałować.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola w ciąży! Artur pozbędzie się kochanki? - ZWIASTUN

W 2253 odcinku "Pierwszej miłości" Artur spędza noc u Bartka po tym jak nagle wyszedł ze szkolnego przedstawienia Tomka (Oskar Wojciechowski). Kinga nie może zrozumieć zachowania męża, który najpierw nie odbiera od niej telefonów, a później się tłumaczy, że nie wróci do domu.

Bartek spokojnie wysłuchuje Artura, który zwierza mu się ze wszystkiego. Wierzy w to, że małżeństwo Kulczyckich przetrwa, że nie będzie z nimi tak jak z nim i Emilką. – Może się nie dowie, może ci się upiecze, ale nic już nie będzie takie, jak było – stwierdza Bartek. – Ale my się kochamy - odpowiada załamany Kulczucki.
Ja kocham Emilkę, a ona mnie i widzisz – słowa przyjaciela nie pocieszają Artura.

Patrz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda wraca do Pierwszej miłości! Jowita ukrywa się przed Radkiem

W końcu Artur podejmuje decyzję - zamierza zapłacić Toli, by zniknęła z jego życia i nigdy nie powiedziała Kindze prawdy o dziecku. Następnego dnia wraca do Kingi i dzieci. Na szczęście udaje mu się usprawiedliwić swoją nieobecność w domu. W ramach rekompensaty musi wziąć tydzień urlopu, żeby spędzić więcej czasu z rodziną.

Kiedy Artur mówi Toli o swoich planach ciężarna kochanka jest załamana. Trudno pogodzić się jej z tym, co oferuje jej szef. Wybucha płaczem, a potem wyznaje Arturowi miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: