SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem. Czy Kinga dowie się o zdradzie Artura? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem. Czy Kinga dowie się o zdradzie Artura? - ZDJĘCIA

08.03.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Szokująca w serialu "Pierwsza miłość"! Artur (Łukasz Płoszajski) zdradził Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) ze swoją asystentką Tolą (Anna Gzyra), ale nie to jest najgorsze. W 2252 odcinku "Pierwszej miłości" okazuje się, że Tola jest w ciąży. Co będzie kiedy Kinga dowie się o romansie Artura i o tym, że jej mąż będzie miał dziecko ze swoją kochanką? Zobaczcie nowy zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2252 - środa, 9.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Nachodzi koniec małżeństwa Kingi i Artura z "Pierwszej miłości"? Niestety wszystko na to wskazuje. Artur dopuścił się bowiem małżeńskiej zdrady. W 2245 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w poniedziałek, 29.02.2016, w Polsacie) przespał się z Tolą, asystentką, która od dawna jest z w nim skrycie zakochana.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Artura i Toli w biurze - ZDJĘCIA

Oczywiście nie przyznał się żonę do skoku w bok. Po jednej wspólnie spędzonej nocy Kulczycki zakończył ten romans, ale sprawy się komplikują gdy w 2252 odcinku "Piewrszej miłości" Artur dostaje od Toli SMS-a z informacją, że jest w ciąży i to on jest ojcem tego dziecka. Artur będzie wstrząśnięty tą informacją.

Ciąża Toli przecież będzie oznaczać koniec jego związku z Kingą. Załamany zapyta kochankę co chce teraz zrobić. A Tola powiadomi go, że pragnie urodzić to dziecko. I wtedy się zacznie.

Bo kochanka Artura zrobi się coraz bardziej niebezpieczna. Co prawda zachowa dyskrecję przed Kingą, lecz będzie sugerowała Kulczyckiej, że to Artur jest ojcem. O swojej ciąży powie jej na ślubie Pauliny (Julia Pogrebińska) i Norberta (Łukasz Konopka) w 2260 odcinku "Pierwszej miłości".

- Jestem w ciąży z totalnym dupkiem... - przyzna w obecności Artura.

Zobacz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Prawdę o romansie Artura z Tolą pozna tylko Bartek (Rafał Kwietniewski). Najlepszy przyjaciel Kulczyckiego, który też zdradził swoją żonę Emilkę (Anna Ilczuk) uprzedzi go, że ta historia na pewno nie skończy się dobrze. Tymczasem Kinga zacznie poważnie myśleć o dziecku. Będzie chciała zajść w ciążę z Arturem...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: