SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Julka pogodzi Marysię i Michała

Pierwsza miłość. Julka pogodzi Marysię i Michała

08.03.2016, godz. 18:33
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Julka (Łucja Kawczak) foto: ATM Grupa

Miłość Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" zwycięży! Minie sporo czasu nim zakochani zrozumieją, że nie mogą bez siebie żyć. To mała Julka (Łucja Kawczak) uświadomi im, że powinni się pogodzić i nie oglądać za siebie. W 2252 odciniku "Pierwszej miłości" Michał przyjdzie na szkolne przedstawienie córki Marysi. Dzięki Julce skłóceni zakochani znów się do siebie zbliżają.

"Pierwsza miłość" odcinek 2252 - środa, 9.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Związek Marysi i Michał rozpadł się wskutek intryg Ewy (Ewa Gawryluk), która po latach zrozumiała, że kocha swojego byłego partnera i postanowiła go uwieść.

W tym celu wpakowała mu się do łóżka, a ponieważ Michał był pijany to bez trudu wmówiła mu, że spędzili razem noc. I gdyby nie dociekliwość Krystiana (Patryk Pniewski), który przyłapał swoich rodziców razem w niedwuznacznej sytucji prawda pewnie nigdy nie wyszłaby na jaw. W końcu Ewa przyznała się Marysi, że Michał z nią nie spał. To jednak nie przekonała Majki do tego, by znów zaufać ukochanemu. Rozstali się i oboje bardzo z tego powodu cierpią.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub

Przełom w relacjach zakochanych następuje dzięki Julce. Córka Marysi źle znosi rozstanie matki z Michałem. Bez trudu zauważa bowiem przygnębienie Marysi. Zachowanie Julki w szkole wskazuje, że dziewczynka nie radzi sobie z problemamy w domu. Marzy, by na szkolnym przedstawieniu zjawił się Michał.

Jej życzenie się spełnia i w 2252 odcinku "Pierwszej miłości" Michał z przyjemnością zjawia się w szkole Julki i zasiada na widowni obok Marysi. Oboje z zachwytem wpatrują się w Julkę w roli księżniczki. Szkolne przedstawienie sprawia, że Marysia i Michał spędzają wspólnie czas.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem. Czy Kinga się dowie? - ZDJĘCIA

Mimo przypływu cieplejszych uczuć wobec mężczyzny, Majka wciąż stara się trzymać go na dystans. Julka stara się jednak znów ich do siebie zbliżyć. Z rozbrajającą dziecięcą szczerością przyznaje, że chciałaby mieć takiego tatusia jak Michał. Te słowa dają do myślenia zarówno Majce, jak i jej ukochanenemu. W 2254 odcinku "Pierwszej miłości" oficjalnie wracają do siebie. Mało tego - chcą wziąć ślub!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: