SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Chrzciny małej Emilki u Śmiałków - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Chrzciny małej Emilki u Śmiałków - ZDJĘCIA

09.03.2016, godz. 13:01
Pierwsza miłość. Kazanowa (Elżbieta Romanowska), Seweryn (Mirosław Kropielnicki), Kulasowa (Monika Fronczek), Kulas (Marcin Sztabiński), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Kazanowa (Elżbieta Romanowska), Seweryn (Mirosław Kropielnicki), Kulasowa (Monika Fronczek), Kulas (Marcin Sztabiński), Emilka (Anna Ilczuk) foto: ATM Grupa

Wielka radość w Wadlewie w serialu "Pierwsza miłość"! Kilka tygodni po narodzinach małej Emilki w domu Śmiałków odbywaja się chrzciny siódmego dziecka Kulasów (Monika Fronczek i Marcin Sztabiński). W 2252 odcinku "Pierwszej miłości" podczas przyjęcia z okazji chrzcin Emilki jej rodzice chrzestni - Kazanowa (Elżbieta Romanowska) i Seweryn (Mirosław Kropielnicki) zbliżają się do siebie.

"Pierwsza miłość" odcinek 2252 - środa, 9.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Chrzciny małej Emilki w "Pierwszej miłości" są okazją do świętowania i nawiązania bliższych relacji między mieszkańcami Wadlewa, którzy ostatnio tak się zjednoczyli we wspólnej walce z gangsterem Damianem Skowronkiem (Hubert Urbański).

Patrz: Pierwsza miłość. Tola w ciąży! Artur pozbędzie się kochanki? - ZWIASTUN

W 2252 odcinku "Pierwszej miłości" Wadlewo świętuje chrzciny najmłodszej mieszkanki wsi. Córka Kulasów dostała imiona po Emilce (Anna Ilczuk) i Paulinie (Julia Pogrebińska), które odbierały poród. Rodzicami chrzestnymi siódemego dziecka Kulasów zostają Kazanowa (Elżnieta Romanowska) i Seweryn (Mirosław Kropielnicki).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał zaręczą się, ale ślubu nie będzie?! - ZDJĘCIA

Jeszcze przed chrzcinami gospodyni proboszcza (Włodzimierz Matuszak) wzięła się za Seweryna, by był godnym roli, która mu powierzyli rodzice Emilki. Podczas przyjęcia u Śmiałków rodzice chrzestni ewidentnie mają się ku sobie.

Ale nie tylko w ich przypadku kwitnie uczucie. Także Paulina i Norbert są szczęśliwi jak nigdy wcześniej. Z czułością wpatrują się w małą Emilkę zupełnie jakby myśleli o własnym dziecku. Pod wpływem tych wzruszających chwil w 2252 odcinku "Pierwszej miłości" Norbert oświadcza się byłej żonie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: