SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka zdemaskowana przez szefa zboczeńca - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Aśka zdemaskowana przez szefa zboczeńca - ZWIASTUN

02.03.2016, godz. 18:00
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Daria (Angelika Kujawiak), Aśka (Paulina Gałązka)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Daria (Angelika Kujawiak), Aśka (Paulina Gałązka) foto: ATM Grupa

Molestowanie seksualne w serialu "Pierwsza miłość" i podstępna intryga Aśki (Paulina Gałązka), która pada ofiarą swojego szefa, Wojciecha Konarskiego (Dariusz Kordek)! Prezes firmy, który zatrudnił Aśkę jako swoją asystentkę, wykorzystał fakt, że dziewczyna go oszukuje i podaje się za Darię (Angelika Kujawiak). Złożył jej niemoralną propozycję - seks w zamian za pracę. W 2248 odcinku "Pierwszej miłości" Aśka z pomocą Darii i Sabiny (Urszula Dębska) szykuje przeciwko niemu prowokację. Ale to szef Aśki jest górą!

"Pierwsza miłość" odcinek 2248 - czwartek, 3.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Nowa praca Aśki z "Pierwszej miłości" miała być spełnieniem jej marzeń, sposobem, by odzyskała poczucie własnej wartości. Do tej pory Aśka wykonywała zajęcia, które były poniżej jej oczekiwań.

Patrz: Pierwsza miłość. Tola w ciąży w szpitalu. Straci dziecko Artura?

Żeby zdobyć posadę w laboratorium podała się za Darię. Ukradła tożsamość swojej przyjaciółki, bo sama nie mogła się pochwalić w CV wykształceniem chemicznym i doświadczeniem. Gdy prezes Wojciech Konarski odkrył, że Aśka nie jest chemiczką zaproponował jej pracę jego sekretarki. Dlaczego jej nie wyrzucił skoro dziewczyna kłamała? Po prostu Aśka wpadła mu oko.

W dniu, w którym Aśka postanowiła przyznać się, że nie nazywa się Daria Pakulska, szef ją ubiegł. Wreszcie wyjawił, że już od dawna zna całą prawdę, wie, że Aśka posługuje się fałszywym imieniem i nazwiskiem. Nie zwolnił jej tylko dlatego, że ma na nią ochotę. Prezes firmy złożył Aśce kusząca propozycję wyjazdu do Wenecji. Oczywiście taka służbowa podróż oznacza także seks...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia wychodzi za mąż! Michał oświadcza się Marysi - ZDJĘCIA

W 2248 odcinku "Pierwszej miłości" Aśka opowiada Darii i Sabinie o ofercie, którą dostała od swojego szefa. Boi się mu odmówić, bo zdaje sobie sprawę, że Wojciech Konarski może na nią donieść na policję. Molestowana seksualnie Aśka razem z przyjaciółkami wpada na pomysł jak pozbyć się natrętnego szefa zboczeńca.

Zamierza udawać, że jest zainteresowana jego propozycją, by zdobyć dowód na to, że prezes się do niej dobiera.
- Wystarczy tylko, że go nagra na dyktafon jak składa jej propozycję - Sabina jest pewna, że szef Aśki niczego się nie domyśli.  Ale Daria jest sceptyczna. - Czy ktoś ma jeszcze jakieś fenomenalne pomysły?

Nie wszystko idzie zgodnie z planem, bo prezes odnajduje dyktafon. - Nie pogrywaj ze mną... - ostrzega Aśkę, którą chce wykorzystać...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: