SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Daria doniesie na Aśkę na policję - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Daria doniesie na Aśkę na policję - ZWIASTUN

01.03.2016, godz. 20:11
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Daria (Angelika Kujawiak), Aśka (Paulina Gałązka)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Daria (Angelika Kujawiak), Aśka (Paulina Gałązka) foto: ATM Grupa

Aśka (Paulina Gałązka) z serialu "Pierwsza miłość" wreszcie się doigra?!  Za to, że ukradła tożsamość Darii (Angelika Kujawiak) i cały czas podszywa się pod nią, by utrzymać pracę sekretarki prezesa Wojciecha Konarskiego (Dariusz Kordek), może trafić do więzienia. W 2247 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina (Urszula Dębska) namawia Darię, by doniosła na nią na policję. Z kolei szef Aśki ma dla niej kuszącą ofertę - nie powie nikomu o przekręcie Aśki w zamian za seks..

"Pierwsza miłość" odcinek 2247 - środa, 2.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Przez własną głupotę Aśka z "Pierwszej miłości" pakuje się w poważne tarapaty! Nie dość, że złamała prawo podając się za Darię w nowej pracy, to jeszcze przez nią Daria nie może się nigdzie zatrudnić. Nawet dołączyć do biznesu, który Sabina  rozkręca razem ze swoim ojcem Karolem (Karol Strasburger) i Radkiem (Mateusz Banasiuk).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia wychodzi za mąż! Michał oświadcza się Marysi - ZDJĘCIA

Ponieważ Aśka cały czas posługuje się nazwiskiem Darii, jej numerami NIP i PESEL, to sprowadza na siebie kłopoty. Szef Aśka, prezes laboratorium, który zatrudnił ją jako swoją asystentkę, szybko domyślił się, że dziewczyna nie ma wykształcenie chemicznego. Ale nie wie jeszcze, że wcale nie nazywa się Daria Pakulska. Tak przynajmniej wydaje się Aśce.

W 2247 odcinku "Pierwszej miłości" prezes Wojciech Konarski wzywa Aśkę do siebie, by odsłonić przed nią wszystkie karty. Od razu ujawnia, że od dawna wie, że wcale nie jest osobą, za którą się podaje. Wystarczyło wprowadzić do internetu imię i nazwisko Darii, by odkryć całą prawdę.

Co ciekawe szef Aśki zamiast od razu ją wyrzucić z pracy, składa jej kuszącą propozycję. Chce ją zabrać ze sobą do Mediolanu i zaciągnąć do łóżka. W zamian jednak oczekuje pełnej dyskrecji.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga chce mieć dziecko z Arturem. Zajdzie w ciążę? - ZWIASTUN

Z kolei Sabina przekonuje Darię, że powinna wreszcie dać nauczkę Aśce, która wykorzystała jej dobroć i naiwność i teraz posługuje się jej nazwiskiem. - Daria, proszę cię... Cackałaś się z nią i ona robi co chce! Posłuchaj, chcesz mieć Aśkę z głowy to robimy to po mojemu! - proponuje Sabina.

Jednak Daria się waha. Nie chce narobić przyjaciółce kłopotów. A tym bardziej wpakować jej do więzienia. - Ale policja, więzienie... - Daria lituje się nad Aśką, która i tak ma już spore problemy.

Sabina próbuje wpłynąć na Aśkę, by ta przyznała się w pracy do oszustwa i odblokowała Darii możliwość zatrudnienia. Aśka nie wie jak wyrwać się z pułapki, którą zastawił na nią szef...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: