SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kinga dowie się, że Artur ją zdradził - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Kinga dowie się, że Artur ją zdradził - ZWIASTUN

29.02.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Czy Artur (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" przyzna się Kindze (Aleksandra Zienkiewicz), że zdradził ją ze swoją asystentką Tolą (Anna Gzyra)? W 2246 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie bliska odkrycia prawdy o romansie męża! Z kolei dręczony wyrzutami sumienia Artur nie będzie wiedział jak w miarę delikatnie powiedzieć Toli, że ich wspólna noc w biurze była największym błędem jego życia.

"Pierwsza miłość" odcinek 2246 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jak do tego doszło, że Artur zdradził Kingę z Tolą?! Do jego skoku w bok w ogóle by nie doszło gdy nie jogin Przemek (Przemysław Bluszcz). Od jakiegoś czasu Kinga była tak zafascynowana uduchowionym instruktorem jogi, którego zatrudniła w Kings Fitness, że zaczęła lekceważyć męża.

Aż wreszcie odtrącony Artur znalazł pocieszenie w ramionach swojej asystentki, która od dawna jest w nim zakochana. Seks Artura i Toli nie pozostanie bez wpływu na przyszłość małżeństwa Kulczyckich...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga chce mieć dziecko z Arturem. Zajdzie w ciążę? - ZWIASTUN

W 2246 odcinku "Pierwszej miłości" po wyjeździe Przemka z Wrocławia Kinga postanowia naprawić swoje relacje z Arturem. Miłosne wyznanie jogina zrobiło na niej oszałamiące wrażenie, lecz ona kocha tylko swojego męża.

Właśnie dlatego przychodzi do jego biura i wypytuje Tolę o ich wspólny wieczór. Nie domyśla się nawet, że minionej nocy asystentka Artura została jego kochanką. Tola jest zaskoczona wizytą żony szefa, lecz stara się zachować kamienną twarz. W głębi duszy jest jednak cała roztrzęsiona.

- Nie pracowałaś tu z Arturem? - pyta Kinga, która chce wiedzieć co jej mąż robił  w biurze tak długo. Tola szybko wymyśla jakąś wymówkę i nie daje po sobie poznać, że coś jest nie tak.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka i rozdzieli go z Sabiną

Podczas spotkania z Arturem w Barbarianie Kinga przeprasza go za swoje zachowanie i zapewnia go o swojej miłości.  - Po prostu chcę być z tobą szczera. Tak jak ty ze mną... - stwierdza Kinga. Kulczycki ma coraz większe poczucie winy z powodu tego, co zaszło w jego biurze, lecz nie znajduje w sobie dość odwagi, by przyznać się Kindze do zdrady. Tym bardziej kiedy w barze pojawia się też Tola...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: