SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Pożegnanie Kingi z Przemkiem. Jogin zakochał się w Kindze - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Pożegnanie Kingi z Przemkiem. Jogin zakochał się w Kindze - ZWIASTUN

27.02.2016, godz. 10:30
Pierwsza miłość odc. 2245. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), jogin Przemek (Przemysław Bluszcz)
Pierwsza miłość odc. 2245. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), jogin Przemek (Przemysław Bluszcz) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Podwójna zdrada w serialu "Pierwsza miłość"! Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) ulegnie fascynacji joginem Przemkiem (Przemysław Bluszcz), z którym łączy ją szczególna więź duchowa w tym samym dniu, w którym Artur (Łukasz Płoszajski) zdradzi ją ze swoją asystentką Tolą (Anna Gzyra). W 2245 odcinku "Pierwszej miłości" małżeństwo Kulczyckich stanie pod znakiem zapytania kiedy jogin wyzna Kindze miłość. Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2245 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Od ślubu Kingi i Artura z "Pierwszej miłości" nie minął jeszcze nawet rok, a ich związek już czeka najcięższa z możliwych prób. Zazdrość, która już jakiś czas temu wkradła się do ich małżeństwa doprowadza do sytuacji, która może oznaczać definitywny koniec ich miłości.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Zaręczyny Marysi i Michała - ZDJĘCIA

W 2245 odcinku "Pierwszej miłości" między małżonkami znów dochodzi do kłótni o jogina Przemka. Instruktor z Kings Fitness coraz śmielej adoruje Kingę, a to nie podoba się Arturowi, który przyłapuje ich razem w Barbarianie.

- Kinga jest moją żoną. Tobie to nie przeszkadza, ale widzisz ja jestem mnie uduchowiony, taki bardzi ludzki jestem - tłumaczy joginowi. - Ale ja nie patrzę na Kingę jak na kobietę... - wyjaśnia Przemek, lecz Kulczycki mu nie wierzy. Nie zamierza pozwolić na to, by jogin uwodził jego żonę.

Wieczorem po powrocie do domu Artur wyznaje żonie, że jest jego bratnią duszą, że odnaleźli się w życiu, bo połączyła ich karma. Proponuje jej wino i seks tantryczny przy romantycznej muzyce. Kinga jednak odmawia, bo rano ma ważne spotkanie i musi się wyspać. Artur sądzi jednak, że chodzi o jogina.

Po rozmowie z nim Przemek składa wypowiedzenie w pracy i chce wyjechać z Wrocławia. Kinga nie może tego zrozumieć, a jogin tłumaczy się, że chodzi o sprawy rodzinne. Kinga obwinia męża za zaistniałą sytuację. Ale Artur nie ma sobie nic do zarzucenia. Dba przecież tylko o to, by żaden mężczyzna nie ingerował ich związek.

Podczas pożegnania Kinga pozwala sobie na chwilę zapomnienia. - Dotarło do mnie... Myślisz, że masz kontrolę nad swoim życiem, uczysz tego. Ale przychodzi taki moment. Miłość jest nieprzewidywalna - wyznaje jogin próbując w ten sposób powiedzieć Kindze, że jest w niej zakochany.

Kiedy czuje na policzku czuły dotyk delikatnych dłoni jogina przestaje myśleć o swoim mężu i naprawdę milimetry dzielą ją od pocałunku z Przemkiem. - Teraz rozumiesz? Potem będzie za późno...

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga w ciąży tak jak Tola, kochanka Artura - ZWIASTUN

Po odejściu jogina z Kings Fitness Kinga obarcza męża winą o to, że straciła swojego przyjaciela, przewodnika duchowego i świetnego trenera. Nie odbiera nawet  od niego telefonów. - Albo jesteśmy małżeństwem, albo ja mam tego serdecznie dość - nagrywa się jej na poczcie głosowej.

W odpowiedzi na chłodne traktowanie przez żonę Żukowski wdaje się w romans. Spędza wieczór w biurze w towarzystwie swojej asystentki Toli. Pod wpływew wina, które udarza mu do głowy w pewnej chwili zaczyna całować Tolę i spędza z nią noc...

Skutki małżeńskiej zdrady Artura wpłyną na przyszłość jego związku z Kingą bardziej niż mógł to przewidzieć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: