SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur uprawia seks z Tolą. Przyzna się do Kindze do zdrady? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur uprawia seks z Tolą. Przyzna się do Kindze do zdrady? - ZWIASTUN

29.02.2016, godz. 07:15
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra) foto: AKPA/ ATM Grupa

Tola (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość" kochanką Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski)! Wspólna praca zaprowadzi ich do łóżka. W 2245 odcinku "Pierwszej miłości" Artur wda się w romans ze swoją asystentką, która od dawna się w nim podkochuje. Czy przyzna się Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) do zdrady?

"Pierwsza miłość" odcinek 2245 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Małżeństwo Kingi i Artura z "Pierwszej miłości" zniszczy zdrada! Tola Kaniewska, oddana asystentka Artura, cicha, sumienna, bardzo pracowita, która zwykle nie rzuca się w oczy, nie wychyla i posłusznie wykonuje swoje obowiązki już wkrótce rozbije związek Kulczyckich.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Melka wróci do Krystiana?

W 2245 odcinku "Pierwszej miłości" między Kingą a Arturem dochodzi do kłótni o jogina Przemka (Przemysław Bluszcz). Po rozmowie z Kulczyckim instruktor jogi z "Kings Fitness" składa wypowiedzenie w pracy. Kinga obwinia męża za zaistniałą sytuację. W odpowiedzi na chłodne traktowanie przez żonę Artur wdaje się w romans ze swoją asystentką Tolą.

Od razu po zdradzie dopadają go wyrzuty sumienia. Tym bardziej, że w 2246 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga przeprasza Artura i zapewnia go o swojej miłości. Kulczycki ma coraz większe poczucie winy z powodu tego, co zaszło w jego biurze, ale nie jest w stanie przyznać się do zdrady.

Zobacz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Tymczasem samotna Tola liczy na to, że szef, w którym od dawna się skrycie kocha odejdzie dla niej od Kingi. Przecież nie raz udowodniła, że zawsze może na nią liczyć, że jest na każde jego zawołanie, kiedy tylko jej potrzebuje. Co zrobi Tola, by mieć Artura tylko dla siebie? I czy Kinga dowie się o romansie męża z Tolą? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" w marcu 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: