SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Adam Zdrójkowski uwiedzie Beatkę. To on jest tajemniczym wielbicielem

Pierwsza miłość. Adam Zdrójkowski uwiedzie Beatkę. To on jest tajemniczym wielbicielem

25.02.2016, godz. 14:45
Pierwsza miłość. Filip (Adam Zdrójkowski), Beata (Katarzyna Ankudowicz)
Pierwsza miłość. Filip (Adam Zdrójkowski), Beata (Katarzyna Ankudowicz) foto: ATM Grupa

Adam Zdrójkowski (16 l.) w obsadzie serialu "Pierwsza miłość". Już w 2243 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się w roli 18-letniego Filipa, działacza partii Porządnych Ludzi, któremu marzy się kariera polityka. Ale nie tylko to. Bo Filip zacznie uwodzić Beatkę, 34-letnią barmankę z Barbariana, do której wysyła miłosne listy podpisując się jako tajemniczy wielbiciel. Dla Adam Zdrójkowski udział w "Pierwszej miłości" jest sporą odmianą, bo dotąd widzowie znali go tylko jako Kube Boskiego w serialu "Rodzinka.pl".

"Pierwsza miłość" odcinek 2243 - czwartek, 25.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Adam Zdrójkowski stał się sławny dzięki roli Kuby Boskiego w "Rodzince.pl". Teraz ma okazję pokazać się z innej strony. Bo 18-letni Filip, nowy bohater, którego gra w "Pierwszej miłości", nie ma nic wspólnego z Kubą.

To bardzo mądry, grzeczny, dobrze ułożony chłopak marzący o wielkiej karierze w polityce. Jest aktywistą należącym do partii Porządnych Ludzi. Podczas jednej z wizyt w Barbarianie w oko wpada mu Beatkę. I zaczyna ją skrycie adorować.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Melka wróci do Krystiana?

34-letnia samotna Beatka, która marzy o wielkiej miłości dostaje miłosne listy od tajemniczego wielbiciela. Intryguje ją to i cieszy się, że jakiś mężczyzna zainteresował się nią i chcę ją poderwać. Wszystko się zmienia kiedy w 2243 odcinku "Pierwszej miłości" w Barbarianie pojawia się Filip i przedstawia się jako autor listów.

- Filip ma ambicje, żeby zostać politykiem, albo co najmniej filozofem. Dość często się wymądrza i ma bardzo rozległą wiedzę. Opowiada anegdoty, nawiązujące do życiorysów uczonych czy filozofów, którzy są jego idolami. On jest po prostu mądrym chłopakiem - powiedział Adam Zdrójkowski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień"

Patrz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Czy Beatka będzie miała romans z dwa razy młodszym nastolatkiem? Wiele na to wskazuje. Przez jakiś czas Beata próbuje zniechęcić do siebie Filipa. Jej działania doprowadzają do całkiem niebezpiecznej sytuacji. Na zdjęciach z planu "Pierwszej miłości" już teraz można zobaczyć sceny z ich randek, a nawet wspólnej nocy w mieszkaniu Beaty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: