SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka oszustką! Podszywa się pod Darię, by zdobyć pracę

Pierwsza miłość. Aśka oszustką! Podszywa się pod Darię, by zdobyć pracę

24.02.2016, godz. 13:20
Pierwsza miłość. Aśka (Paulina Gałązka), Daria (Angelika Kujawiak)
Pierwsza miłość. Aśka (Paulina Gałązka), Daria (Angelika Kujawiak) foto: ATM Grupa/ Youtube

Kradzież tożsamości w serialu "Pierwsza miłość"! Aśka (Paulina Gałązka) uknuła podstęp jak kosztem Darii (Angelika Kujawiak) zdobyć nową pracę w laboratorium. Podszyła się po nią i złożyła CV w firmie, w której chciała pracować Daria. W 2242 odcinku "Pierwszej miłości" Daria odkrywa kłamstwo Aśki, która choć ukradła koleżance tożsamość, nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie zdaje sobie nawet sprawy, że za to oszustwo może trafić do więzienia. Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2242 - środa, 24.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Aśka z "Pierwszej miłości" to niezła intrygantka i oszustka, która już nie raz pokazała, że po trupach dąży do celu. Nie tak dawno omal nie zniszczyła związku Darii i Błażeja (Paweł Krucz).

A przez romans z Karolem Wekslerem (Karol Strasburger) chciała zdobyć pracę w jego firmie. Wylądowali nawet razem w łóżku, ale między nimi do niczego nie doszło.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem. To koniec małżeństwa Kingi i Artura? - ZDJĘCIA

Teraz jednak Aśka przechodzi samą siebie. Praca sprzątaczki w Kings Fitness tak uwłacza jej godności, że desperacko szuka innej posady. Problem jednak w tym, że nie ma odpowiedniego wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia. Wykorzystała niepewność Darii, która wahała się czy nadaje się na stanowisko laborantki. Podrobiła życiorys koleżanki, podała się za nią i złożyła go w firmie.

W 2242 odcinku "Pierwszej miłości" prawda wychodzi na jaw. Początkowo Aśka w tajemnicy próbuje swoich sił w nowej pracy. Przez to nie zjawia się w Kings Fitness na czas. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) jest wściekła, ale Aśka szybko się tłumaczy, że po prostu jest chora. Daria domyśla się, że koleżanka coś przed nią ukrywa.

Kiedy Aśka wypytuje ją o leki na raka do głowy przychodzi jej myśl, że chodzi o jakąś poważną chorobę. Wszystkie wątpliwości rozwiewa jednak list, który Daria dostaje z firmy gdzie Aśka złożyła jej CV.

Zobacz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA


- Jak mogłaś to zrobić?! - Daria nie może zrozumieć dlaczego koleżanka posunęła się do takiego kłamstwa. - Ale przecież ty nie chciałaś tej pracy, a dla mnie to jest szansa! Mogłaś to wziąć, wszyscy cię namawiali - tłumaczy się Aśka.
- Ale nikt się pod nią nie podszywał - zauważa Błażej, który przysłuchuje się ich rozmowie.

Daria nie panuje nad sobą. - Czy ty wiesz, że to jest karalne? Ze za kradzież tożsamości możesz pójść siedzieć?! Aśka zachowuje jednak spokój. - Daria bez przesady! Ja potrzebowałam tej pracy.
- Tu nie chodzi o pracę! Zawiodłaś mnie, wykorzystałaś i okłamałaś. Mam cię dość! - wykrzykuje Daria i wychodzi.

Ta kłótnia wcale nie oznacza, że Aśka rezygnuje z pracy. Wprost przeciwnie. W 2243 odcinku "Pierwszej miłości" błąd popełniony przez Aśkę w laboratium sprawia, że zostaje zdemaskowana przez prezesa (Dariusz Kordek). Mimo to kobieta otrzymuje jeszcze jedną szansę. Prezes proponuje jej bowiem posadę jego asystentki. Asąl postanawia skorzystać, ale wciąż nie mówi całej prawdy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: