SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Emilka i Bartek wrócą do siebie

Pierwsza miłość. Emilka i Bartek wrócą do siebie

19.02.2016, godz. 10:22
Pierwsza miłość odc. 2239. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość odc. 2239. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ipla.tv

Na tę chwilę fani serialu "Pierwsza miłość" czekali od dawna! Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) znów razem. W 2239 odcinku "Pierwszej miłości" małżonkowie wreszcie się godzą. Emilka wybacza Bartkowi zdradę z Pauliną (Julia Pogrebińska), a ostatnie przeżycia związane z walką ze Skowronkiem (Hubert Urbański) uświadamiają jej jak bardzo tęskniła za mężem i jak bardzo po potrzebuje.

"Pierwsza miłość" odcinek 2239 - piątek, 19.02.2016, o godz. 19 w Polsacie

Chwila, w której Emilka z "Pierwszej miłości" rozpłakała się i czule przytuliła do Bartka po stoczonej wojnie z gangsterem terroryzującym Wadlewo, okazała się przełomowa dla ich związku. Nawet małżeńska terapia nie pozwoliła im się do siebie tak zbliżyć jak moment, w którym pod wpływem silnych emocji oboje poczuli, że nie mogą bez siebie żyć.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Artur ojcem dziecka Toli. Kochanka Artura w ciąży - ZDJĘCIA

Jednak w 2239 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka zachowuje się jakby nic się nie stało. Pozwoliła mężowi zostać w gościnnym pokoju w ich domu, ale rano znów wszystko wraca na normy. Emilka kipi energią i optymizmem. Nie ma już śladu po jej załamaniu.

Bartek jest zaskoczony zmianą nastroju żony, ale podejrzewa, że coś się za tym kryje. - Wczoraj jak już wszyscy poszli to nic się nie stało. Nie masz się czego wstydzić... - zaczyna rozmowę przy śniadaniu. Emilka udaje, że nie wie o czym on mówi. - Ale czego?

- No właśnie mówię niczego. Każdy ma chwilę słabości. Przede mną nie musisz udawać, możesz być sobą - przyznaje Bartek pełnym zrozumienia głosem. Jego żona od razu się oburza. - Ja nie mam chwil słabości. Nie rób ze mnie ofiary.

Zobacz: Pierwsza miłość. Ślub Marysi i Michała

Kiedy później Emilka i Bartek spotykają spacerujących w Wadlewie Paulinę (Julia Pogrebińska) i Norberta (Łukasz Konopka) wracają dawne urazy i wspomienie romansu Bartka. Mimo tego, że Emilka traktuje Paulinę dość oschło, to przyznaje się mężowi, że już jej wybaczyła.

- Pięknie, że wszyscy sobie wszystko wybaczają, tylko mnie jakoś nikt nie chce - stwierdza z goryczą Bartek, a Emilka tylko się do niego uśmiecha. - Może potrzebujesz wsparcia? Nie lubię szczypiorku - dodaje po chwili zupełnie jakby chciała przez to powiedzieć, że liczy na ciąg dalszy wspólnych śniadań.
- Zapamiętam...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: