SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Poród u Śmiałków. Emilka pogodzi się z Bartkiem? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Poród u Śmiałków. Emilka pogodzi się z Bartkiem? - ZWIASTUN

17.02.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Wielka radość w Wadlewie w serialu "Pierwsza miłość"! Mieszkańcom wsi udaje się w końcu przepędzić Damiana Skowronka (Hubert Urbański), a swój sukces świętują w wyjątkowy sposób. W 2238 odcinku "Pierwszej miłości" w domu Śmiałków odbywa się poród Kulasowej (Monika Fronczek), jednej z mieszkanek Wadlewa. Na świat, z pomocą Emilki (Anna Ilczuk) i Pauliny (Julia Pogrebińska), przychodzi siódme dziecko Kulasów.Tego dnia do domu wraca też Bartek Miedzianowski (Rafał Kwietniewski).

"Pierwsza miłość" odcinek 2238 - czwartek, 18.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Serialowe Wadlewo w z "Pierwszej miłości" ma nowe mieszkańca! W 2238 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i jej bliscy cieszą się z narodzin siódmego dziecka swoich sąsiadów Kulasów.

Co ciekawe Kulasowa zaczyna rodzić w domu Śmiałków tuż po tym jak dochodzi do ostatecznego starcia całej wsi ze Skowronkiem. Pod wpływem silnych emocji kobiecie odchodzą wody. Na dojazd do szpitala jest już za późno, ale na szczęście u Śmiałków jest weterynarz Paulina Sobolewska. To ona z pomocą Emilki i Kazanowej (Elżbieta Romanowska), gospodyni księdza (Włodzimierz Matuszak), odbiera poród.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał oświadczy się Marysi - ZWIASTUN

Przy narodzinach dziecka nie może oczywiście zabraknąć dumnego tatusia. Szymon Kulas (Marcin Sztabiński), choć biedny, cieszy się, że jego rodzina powiększyła się o kolejne dziecko. Córeczka jest siódmą pociechą Kulasów.

Kiedy w 2238 odcinku "Pierwszej miłości" maleństwo jest już na świecie w domu Śmiałków zjawia się także Bartek (Rafał Kwietniewski). Mąż Emilki, na wieść o jej heroicznej walce ze Skowronkiem, przyjeżdża do Wadlewa z Wrocławia, by być blisko ukochanej. Chce wspierać Emilkę, choć wie jak silną, odważną i niezależną kobietą jest jego żona.

Zobacz: Pierwsza miłość. Artur będzie miał romans z Tolą

Niemniej jednak ostatnie wydarzenia dają Emilce mocno w kość. Widząc Bartka zupełnie się rozczula, a kiedy wieczorem zostają już sami w domu zaczyna płakać w jego ramionach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: