SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paulina zginie? Skowronek porywa Paulinę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Paulina zginie? Skowronek porywa Paulinę - ZWIASTUN

17.02.2016, godz. 10:55
Pierwsza miłość. Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa/ Youtube

Ostateczne starcie w serialu "Pierwsza miłość"! Paulina (Julia Pogebińska) w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W 2237 odcinku "Pierwszej miłości" seksowna pani weterynarz z Wadlewa wpada w pułapkę, którą zastawia na nią Damian Skowronek (Hubert Urbański). Gangster porywa Paulinę i jest gotów nawet ją zabić. Czy Norbert (Łukasz Konopka) zdoła ocalić ukochaną? Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2237 - środa, 17.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Zemsta Skowronka na Paulinie z "Pierwszej miłości" skończy się tragicznie? To dzięki niej mieszkańcy Wadlewa odzyskali umowy pożyczek, które zaciągnęli u bezwzględnego biznesmema, ale to właśnie Paulina jest narażona na gniew bandyty.

I nie chodzi tylko o kradzież dokumentów, lecz także o urażoną męską dumę. Bo Paulina uwiodła Skowronka, by zdobyć jego zaufanie i wykraść z sejfu umowy.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Poród u Śmiałków. Bartek wróci do Emilki - ZWIASTUN

W 2237 odcinku "Pierwszej miłości" Skowronek wreszcie trafia na trop Pauliny, który razem z Norbertem spędza romantyczne chwile nad jeziorem. Wykorzystuje moment nieuwagi Norberta i porywa jego byłą żonę. A ponieważ sparaliżowani strachem mieszkańcy Wadlewa wycofali się z ochrony Pauliny, to kobieta jest zdana tylko na siebie.

Na szczęście jest jeszcze Norbert, który z miłości do Pauliny jest w stanie nawet sam stanąć oko w oko ze Skowronkiem i jego ochroniarzami. Norbert robi wszystko, co w jego mocy, by uratować Paulinę.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur będzie miał romans z Tolą

Tymczasem Emilka dokłada starań, by dodać mieszkańcom wsi odwagi do starcia ze Skowronkiem, które nadchodzi wielkimi krokami. Wreszcie Skowronek wpada w pułapkę wadlewian, którzy sami wymierzają mu sprawiedliwość.

Lincz na Skowronku ma niespodziewany przebieg. Przeciwko gangsterowi stają nawet jego zaufani ludzie. Podczas dramatycznej konfrontacji udaje się uwolnić Paulinę, która wpada w ramiona Norberta.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: