SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Skowronek straszy Emilkę. Co zrobi gangster z Wadlewa? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Skowronek straszy Emilkę. Co zrobi gangster z Wadlewa? - ZWIASTUN

12.02.2016, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Emilka (Anna Ilczuk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Groza w serialu "Pierwsza miłość"! Damian Skowronek (Hubert Urbański) znów przyjeżdża do Wadlewa, by terroryzować mieszkańców wsi i zemścić się za to, że Paulina (Julia Pogrebińska) ukradła mu umowy wszystkich dłużników. W 2234 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) staje twarzą w twarz z gangsterem, który zaczyna jej grozić. Nawet po pobiciu Wojtka (Piotr Głowacki) wciąż czuje się bezkarny.

"Pierwsza miłość" odcinek 2234 - piątek, 12.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Mieszkańcy Wadlewa nie zaznają spokoju dopóki Skowronek będzie na wolności. Ze wsi zorganizowano specjalne patrole, które mają obeserwować każdy ruch bezwzględnego biznesmena, ale wszyscy doskonale wiedzą, że egzekutor długów jest bardzo niebezpieczny.

Patrz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Starcie ze Skowronkiem źle się skończyło dla Wojtka, który został przez niego brutalnie pobity i w krytycznym stanie trafił do szpitala. Kto będzie następny? Jak zwykle w obronie mieszkańców wsi staje sołtys Wadlewa, Emilka Śmiałek!

W 2234 odcinku "Pierwszej miłości" obecność Skowronka w Wadlewie budzi strach i poruszenie wśród mieszkańców. Tylko Emilka ma odwagę stanąć oko w oko z mścicielem. Ale z trudem panuje nad swoim lękiem kiedy przed domem Norberta (Łukasz Konopka) i Pauliny (Julia Pogrebińska) Skowronek i jego dwaj zaufani ludzie znów pokazują na co ich stać.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Melka wróci do Krystiana?

Skowronek nie zamierza zrezygnować z planu zemsty na Paulinie, która próbowała go uwieść, by ukraść umowy wszystkich zadłużonych mieszkańców biorących lichwiarskie pożyczki u biznesmena. Nawet wynajęta ochrona nie jest w stanie go spłoszyć. Bandyta kpi sobie z ochroniarzy, którzy strzegą bezpieczeństwa Pauliny.

Emilka próbuje pozbyć się Skowronka, lecz na nic się to zdaje. - To jest forma zastraszania i ja jako sołtys mogę w tej chwili zadzwonić na policję - ostrzega gangstera, a on w odpowiedzi posyła jej tylko kpiarski uśmiech.

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: