SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Rozstanie Sabiny i Natana. Sabina będzie z Radkiem? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Rozstanie Sabiny i Natana. Sabina będzie z Radkiem? - ZWIASTUN

10.02.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Miłosny trójkąt w serialu "Pierwsza miłość", czyli Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) i Natan (Krzysztof Kwiatkowski) przestaje istnieć. W 2233 odcinku "Pierwszej miłości" związek Sabiny z Natanem odchodzi do przeszłości. Narzeczony Wekslerówny nie może jej wybaczyć, że zdradziła go z Radkiem. Ona z kolei czuje, że miłość do Natana już dawno się wypaliła.

"Pierwsza miłość" odcinek 2233 - czwartek, 11.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" nie będzie ślubu Sabiny i Natana. Ich związek już od dawna jest fikcją, bo po wyjściu z więzienia Sabina bardzo się zmieniła. Romans z Radkiem tylko potwierdził to, że nie kocha już Natana. Ale zamiast powiedzieć narzeczonemu prawdę zdradziła go ze swoim najlepszym przyjacielem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Igor daje Sabinie rozwód i wywozi Andrzeja do Brazylii

W 2233 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina prosi Natana o rozmowę. Chce uporządkować sprawę ich związku, który tak naprawdę już nie istnieje. Co ciekawe Natan też jest tego samego zdania. Kocha Sabinę, ale nie może znieść myśli, że jego narzeczona była z innym mężczyzną. - Zdradziłaś mnie. Nie potrafię tego wybaczyć... - wyznaje jej podczas szczerej rozmowy.

W końcu oboje podejmują decyzję o rozstaniu. - Jesteś pewien? - Sabina chce wiedzieć, że Natan nie ma jej tego za złe. - A ty nie? - w głosie mężczyzny słychać nadzieję, że być może mają jeszcze jakąś szansę.

Patrz: Pierwsza miłość. Michał przyzna się Marysi, że spał z Ewą

Ostatecznie Sabina i Natan zrywają swoje zaręczyny. W tym czasie Karol Weksler (Karol Strasburger) spotyka się w Barbarianie z Radkiem. Wypytuje go o jego relacje z Sabiną. - Jesteśmy do siebie podobni. Ja i Sabina... - stwierdza Radek. - Kochasz ją? - pyta w pewnej chwili ojciec Sabiny. Jaką odpowiedź usłyszy od kochanka córki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: