SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paulina ucieknie z Wadlewa przed Skowronkiem

Pierwsza miłość. Paulina ucieknie z Wadlewa przed Skowronkiem

26.01.2016, godz. 09:45
Pierwsza miłość. Damian Skowronek (Hubert Urbański), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Damian Skowronek (Hubert Urbański), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Blady starch pada na bohaterów serialu "Pierwsza miłość"! Żądny zemsty Damian Skowronek (Hubert Urbański) bierze na cel każdego mieszkańca Wadlewa, który ośmielił się wystąpić przeciwko niemu. Kiedy wsią wstrząsa wiadomość o brutalnym pobiciu Wojtka (Piotr Głowacki), Paulina (Julia Pogrebińska) spodziewa się, że będzie następna. W 2233 odcinku "Pierwszej miłości" przerażona Paulina jest gotowa na ucieczkę z Wadlewa przed Skowronkiem, który jest zdolny do wszystkiego, by pozbyć się swoich wrogów.

"Pierwsza miłość" odcinek 2233 - czwartek, 11.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Damian Skowronek, bezwzględny egzekutor długów z "Pierwszej miłości", który naciągnął na lichwiarskie pożyczki wielu mieszkańcow Wadlewa sieje postrach w całej wsi.

Co prawda Paulinie uda się zastawić pułapkę na Skowronka, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem, który opracowała z Emilką (Anna Ilczuk). Podczas z jednej randek w domu biznesmena, Paulina zakrada się do sejfu gdzie trzyma wszystkie umowy wadlewian.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Sabiny i Karola. Andrzej zastrzeli Wekslera i jego córkę?

Skowronek jednak nie daje się tak łatwo przechytrzyć. Przyłapuje Paulinę na kradzieży dokumentów i rusza za nią w pościg. Sobolewskiej udaje się uciec, ale Wojtek nie ma tyle szczęścia. Efekt jest taki, że jako pierwszy Wojtek boleśnie przekonuje się co znaczy zadrzeć z egzekutorem długów.

Po brutalnym pobiciu Wojtka pozostali mieszkańcy Wadlewa drżą ze strachu przed Skowronkiem. W 2233 odcinku "Pierwszej miłości" w obawie przed zemstą Skowronka Emilka ogłasza we wsi stan najwyższej gotowości.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Zorganizowane patrole oraz firma ochroniarska mają strzec bezpieczeństwa mieszkańców. Najbardziej przerażona jest Paulina, która spodziewa się, że podzieli los Wojtka. Domyśla się, że Skowronek tak łatwo nie odpuści i wcześniej czy później ją dopadnie. Nie ma innego wyjścia, więc ze strachu o swoje życie postanawia uciekać z Wadlewa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: