SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Andrzej zabije Sabinę i Karola Wekslera?

Pierwsza miłość. Andrzej zabije Sabinę i Karola Wekslera?

28.01.2016, godz. 20:01
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

Zemsta Andrzeja (Jerzy Bończak) z serialu "Pierwsza miłość" na rodzinie Wekslerów doprowadzi do rozlewu krwi?! Dawny przyjaciel Karola (Karol Strasburger), który jeszcze nie tak dawno pomógł mu złapać w pułapakę Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr) teraz staje się jego największym wrogiem. W 2231 odcinku "Pierwszej miłości" ochroniarze Andrzeja - Krzyś (Mariusz Jakus) i Romuś (Grzegorz Skrzecz) porywają Karola i Sabinę (Urszula Dębska).

"Pierwsza miłość" odcinek 2232 - środa, 10.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Mrożace krew w żyłach sceny w "Pierwszej miłości"! Karol Weksler znów drży o życie swojej córki, która tak jak on staje się celem Andrzeja.

Podejrzany biznesmen z Krakowa jeszcze kilka miesięcy temu pomagał Wekslerowi wyrównać rachunki z Igorem. Obaj wrobili go w morderstwo i więzieli w hotelu Andrzeja w Krakowie. Wszystko jednak się zmieniło kiedy Sabina wypuściła Igora, a ten uciekł za granicę z wszystkimi pieniędzmi Karola.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Ponieważ Andrzej sporo zainwestował w schwytanie Kaczmarczyka, to teraz ma problemy finansowe. I podejrzewa, że Wekslerowie są w zmowie z Igorem. Dlatego też żąda od Karola, by wystawił mu swojego zięcia. Posuwa się nawet do gróźb, że zrobi krzywdę Sabinie lub członkom rodziny Wekslera.

Sytuacja staje się tak dramatyczna, że Karol dochodzi do wniosku, że tylko zabicie Andrzeja uratuje jego bliskich przed zemstą biznesmena. W 2230 odcinku "Pierwszej miłości" postanawia wykraść broń z domu Grażyny i umówić się z nim na spotkanie.

Tymczasem Radek (Mateusz Banasiuk), by zapewnić ochronę Sabinie, ukrywa ją w mieszkaniu Beaty (Katarzyna Ankudowicz). Niestety Andrzej okazuje się sprytniejszy. W 2231 odcinku "Pierwszej miłości" przyjaciel Karola ze swoimi ochroniarzami porywają Wekslera. Życie Karola jest zagrożone. W tym czasie w mieszkaniu Sabiny zjawia się Igor. Wekslerówna zawiera z nim układ.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Wkrótce potem Sabina też trafia na celownik Andrzeja, który żąda od swoich ofiar informacji o Igorze. W 2232 odcinku "Pierwszej miłości" Karol z niedowierzaniem słucha wywodów Andrzeja na temat jego planów. A Igor szykuje dla Sabiny ciekawą niespodziankę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: