SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Karol kradnie broń, by zabić Andrzeja

Pierwsza miłość. Karol kradnie broń, by zabić Andrzeja

05.02.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Romuś (Grzegorz Skrzecz), Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

Decydującą rozgrywka w serialu "Pierwsza miłość" między Karolem Wekslerem (Karol Strasburger) a Andrzejem (Jerzy Bończak). Czy ktoś zginie i przypłaci życie to starcie? W 2230 odcinku "Pierwszej miłości" Karol umawia się na spotkanie ze swoim prześladowcą. Kradnie broń Grzegorza (Jan Jankowski), by raz na zawsze pozbyć się Andrzeja. Ale gangster z Krakowa przybysza w towarzystwie swoich ochroniarzy - Krzysia (Mariusz Jakus) i Romusia (Grzegorz Skrzecz).

"Pierwsza miłość" odcinek 2230 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Groźby Andrzeja z "Pierwszej miłości" spędzają sen z powiek Wekslerowi. Dawny przyjaciel Karola, który teraz stał się jego największym wrogiem żąda, by wystawiono mu Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr). Andrzej jest bowiem przekonany, że Sabina (Urszula Dębska) jest w kontakcie ze swoim mężem, a Karol coś z nim knuje. Dowodem mają być listy Igora do Sabiny.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wojtek nie żyje? Skowronek zabił Wojtka

Na nic się zdają zapewnienia Wekslera, że nie wie gdzie jest Igor, nie ma z nim nic wspólnego i na pewno nic z nim nie kombinuje. Po ostatnim spotkaniu z Andrzejem, Karol jest przekonany, że tylko pozbycie się Andrzeja zagwarantuje bezpieczeństwo jego rodzinie, zwłaszcza Sabinie, którą gangster chce zabić.

W 2230 odcinku "Pierwszej miłości" postanawia wykraść broń z domu Grażyny i umówić się z nim na spotkanie. Plany Wekslera szybko wychodzą na jaw. Grażyna dzwoni do córki, by uprzedzić, że z Karolem dzieje się coś złego. - Zabrał broń Grzegorzowi... - przyznaje przerażona matka Sabiny.

Patrz: Pierwsza miłość. Andrzej zastrzeli Karola Wekslera i Sabinę?

Tymczasem Radek (Mateusz Banasiuk), by zapewnić ochronę Sabinie (Urszula Dębska), ukrywa ją w mieszkaniu Beaty (Katarzyna Ankudowicz). Życie Karola znowu znajduje się w rękach Andrzeja. Bandyta przyjeżdża na spotkanie z Wekslerem ze swoimi ochroniarzami - Krzysiem i Romusiem. Wszyscy trzej są uzbrojeni i żądni krwi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: