SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Pościg Skowronka za Pauliną i Norbertem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Pościg Skowronka za Pauliną i Norbertem - ZWIASTUN

05.02.2016, godz. 07:50
Pierwsza miłość. Damian Skowronek (Hubert Urbański), Wojtek (Piotr Głowacki)
Pierwsza miłość. Damian Skowronek (Hubert Urbański), Wojtek (Piotr Głowacki) foto: ATM Grupa

Czy Skworonek (Hubert Urbański) z serialu "Pierwsza miłość" zabije Wojtka (Piotr Głowacki) i dopadnie Paulinę (Julia Pogrebińska) oraz Norberta (Łukasz Konopka)? W 2229 odcinku "Pierwszej miłości" Wojtkowi cudem udaje się ujść z życiem, bo Skowronek rusza w pościg za Pauliną i jej byłym mężem. Wściekły gangster, któremu Paulina ukradła dokumenty dłużników z Wadlewa, jest gotów na wszystko, by odzyskać swoją własność. Nawet zaatakować księdza (Włodzimierz Matuszak).

"Pierwsza miłość" odcinek 2229 - piątek, 5.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Podstęp Pauliny z "Pierwszej miłości" się udał! Zdołała tak omotać Skowronka, że nieuczciwy biznesmen przez moment uwierzył, że jest nim naprawdę zainteresowana.

Wykorzystała moment jego nieuwagi i ukradła mu z sejfu umowy wszystkich dłużników z Wadlewa. Ale Skowronek wreszcie zorientował się, że padł ofiarą intrygi seksownej pani weterynarz. Paulinie udało się uciec, lecz gangster podążył jej śladem. Wycelował w Paulinę pistolet. I gdyby nie szybka interwencja Wojtka, kobieta mogłaby zginąć. Teraz to jednak Wojtek znalazł się na celowniku bandziora.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Natan pobije Radka za seks z Sabiną - ZWIASTUN

W 2229 odcinku "Pierwszej miłości" Skowronek odpuszcza Wojtkowi. Nie zabija go, bo musi skupić się na Paulinie i odzyskać umowy dłużników. Rozpoczyna pościg za Sobolewskimi. Paulina jest przerażona. Drży ze strachu, że przez nią Wojtek zginie. - Norbert stań. Ja mu to rzucę niech sobie ma... - krzyczy do byłego męża, lecz on nie zamierza się zatrzymać. Wie, że Wojtek jakoś sobie poradzi.

W tym czasie zaalarmowani ochroniarze gangstera włamują się do domu Sobolewskiego. Również ksiądz na plebanii nie może się czuć bezpieczny.

Patrz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Jednak nie wszystko idzie po myśli Skowronka. Jego atak na księdza kończy się niepowodzeniem. Gangster sam zostaje pobity. Przez kogo? Przez Wojtka, który nie może patrzeć jak bandyta wyżywa się na duchownym.

W domu Norberta pojawia się też policja, która zatrzymuje ludzi Skowronka. Bandyta zaczaja się w pobliżu i obserwuje rozwój wydarzeń. Boi się jednak podejść bliżej, by stróże prawa go nie dopadli.

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: