SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian znów będzie chciał się zabić? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian znów będzie chciał się zabić? - ZWIASTUN

02.02.2016, godz. 13:56
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ipla.tv

Krystian (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwszej miłości" wciąż nie doszedł do siebie po próbie samobójczej. Co gorsze - udaje przed wszystkimi, że dobrze się czuje, że wszystko z nim w porządku. W 2226 odcinku "Pierwszej miłości" Melka wyczuwa jednak, że z Krystianem coś jest nie tak. I nie myli się, bo po spotkaniu z przyjaciółmi Krystian znów idzie do parku i wiesza się na drzewie...

"Pierwsza miłość" odcinek 2226 wtorek, 2.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Przez długi czas Krystian z "Pierwszej miłości" po nieudanej próbie samobójczej unikał przyjaciół. Zwłaszcza Melki, którą przecież wciąż kocha. Zaniepokojeni rodzice - Ewa (Ewa Gawryluk) i Michał (Wojciech Błach) - wysłali go na terapię do psychologa. I żeby uśpić ich czujność Krystian zgodził się spędzić wieczór z Melką i Dominikiem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paulina okradnie Skowronka, ale gangster dopadnie Wojtka - ZWIASTUN

W 2226 odcinku "Pierwszej miłości" spotkanie przyjaciół nie należy jednak do udanych. Melka i Dominik nie wiedzą jak się zachować przy Krystianie. Nie chcą poruszać przy nim tematu samobójstwa. W końcu jednak chłopak sam to robi. To część jego gry, która ma na celu oszukać wszystkich, że już nie myśli o tym, by się zabić.

- Rollercoaster taki emocjonalny. Sam tobie to fundnąłem. Nie jarzyłem czego chcę, ale na pewno nie chciałem się zabić... - zapewnia przyjaciół Krystian. Dominikowi trudno jednak w to uwierzyć.
- Trochę to jednak inaczej wyglądało... - stwierdza najlepszy kumpel Krystiana.


- Byłem pijany. Taki zjazd. Myślałem, że to się zatrzyma, że wysiądę... Bolało, cholernie bolało. Ale spoko już jest dobrze. Goi się szybciej niż szyja. Widocznie musiało tak być, skoro wyszło jak wyszło. Ale dobrze jest. Wszystko gra. Fajnie tak razem, tutaj... - dodaje Krystian i po chwili wychodzi do toalety. By dać upust wszystkim emocjom wymiotuje.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa uwiedzie Michała i wpakuje mu się do łóżka

Tylko Melka orientuje się, że Krystian cały czas udaje, że nadal bardzo cierpi i wcale nie przestał jej kochać. Chłopak bardzo szybko wychodzi z Barbariana i udaje się do parku gdzie próbował powiesić się na drzewie. Kolejny raz chwyta się gałęzi, ale tym razem nie jest gotowy na tak desperacki krok.

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: