SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ewa uwiedzie Michała i wpakuje mu się do łóżka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ewa uwiedzie Michała i wpakuje mu się do łóżka - ZWIASTUN

02.02.2016, godz. 07:45
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Ewa (Ewa Gawryluk)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Ewa (Ewa Gawryluk) foto: ATM Grupa

Intrygantka Ewa (Ewa Gawrylyk) z serialu "Pierwsza miłość" rozdzieli Michała (Wojciech Błach) i Marysię (Aneta Zając)?! Po próbie samobójczej Krystiana (Patryk Pniewski) Michał i Ewa zbliżą się do siebie do tego stopnia, że kobieta postanowi odzyskać dawnego partnera. Nie cofnie się przed niczym, by odbić go Marysi. Już w 2226 odcinku "Pierwszej miłości" wślizgnie się do łóżka pijanego Michała, kiedy ukochany Marysi zaśnie kamiennym snem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2226 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Związek Marysi i Michała z "Pierwszej miłości" stanie pod znakiem zapytania gdy Ewa zacznie knuć jak uwieść byłego ukochanego, którego porzuciła 19 lat temu!

Problemy z Krystianem, który przeżyje próbę samobójczą, staną się dla Ewy impulsem do walki o swoją rodzinę. W głowie matki Krystiana zrodzi się pomysł, by ona i Michał znów byli razem i stworzyli prawdziwą rodzinę. Oczywiście przeszkodzą do osiągnięca tego celu jest Marysia, w której zakochał się Michał.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Natan pobije Radka za seks z Sabiną - ZWIASTUN

Ewa, świadoma tego, że ojciec jej syna jest szczęśliwy z Marysią, postanowi pokazać mu, że też jest atrakcyjną kobietą. Rozstali się tuż po narodzinach Krystiana, więc Michał może nie pamiętać jak wiele zalet posiada Ewa.

W 2225 odcinku "Pierwszej miłości" Ewa spróbuje nie dopuścić do randki Michała z Marysią. A mają jej w tym pomóc uwodzicielskie sztuczki. Matka Krystiana zacznie flirtować z dawnym kochankiem, by skutecznie przeszkodzić mu w spotkaniu z Majką. Zaproponuje nawet wspólną kolację w jego domu. Ten pomysł wzbudzi w Majce zazdrość i stanie się powodem kłótni z ukochanym.

Patrz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Ostatecznie Marysia i Michał spędzą ten wieczór u niego Podczas kolacji mężczyzna wypije jednak za dużo wina. W 2226 odcinku "Pierwszej miłości" zamroczony alkoholem padnie nieprzytomny na łóżko, a wtedy w jego sypialni pojawi się Ewa, która natychmiast zakradnie się pod kołdrę. To będzie dla niej dogodna okazja, żeby uwieść pijanego Michała. Świadkiem tych czułości będzie Krystian...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: