SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kinga i Artur uprawiają seks w lesie - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Kinga i Artur uprawiają seks w lesie - ZWIASTUN

29.01.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość odc. 2224. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość odc. 2224. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Gorące sceny w serialu "Pierwsza miłość"! Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) dają się ponieść namiętności na łonie natury. W 2224 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczyccy wyjeżdżają razem na tak długo wyczekiwany weekend. Kiedy ich auto zakopuje się w lesie małżonków ogarnia fala pożądania. Oboje mają wielką ochotę na seks, więc szybko zrzucają z siebie ubrania.

"Pierwsza miłość" odcinek 2224 - piątek, 29.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Wyjazd w góry, który Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" planowali z takim entuzjazmem nie wypalił przez Tolę (Anna Gryra). Sekretarka Artura celowo zniszczyła bilety do SPA, bo nie może patrzeć na szczęście Kulczyckich. Powód? Tola skrycie kocha się w swoim szefie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Andrzej zabije Sabinę i Karola Wekslera?

Mimo wszystko w 2224 odcinku "Pierwszej miłości" zakochani wyjeżdżają razem za miasto. Po drodze zatrzymują się w lesie, a Artur próbuje przekonać żonę, że w tak pięknych okolicznościach przyrody gdzie jest cisza i spokój najlepszą rozrywką będzie dla nich seks w samochodzie.

Tyle tylko, że Kinga nie ma ochoty na igraszki. Boi się, że ktoś może ich zauważyć. O tej porze roku po lesie kręci się bowiem wielu grzybiarzy. A poza tym do szału doprowadzają ją muszki i komary. Kiedy i Arturowi odechciewa się miłosnych igraszek w aucie okazuje się, że ich samochód utknął w grząskiej ziemi.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Próby wydostania się z tej pułapki na nic się zdają. Cały w błocie Kulczycki poddaje się i wzywa pomoc drogową. A oczekiwaniu na lawetę Kinga i Artur postanawiają trochę się zabawić. Rzucają się na siebie i zaczynają rozbierać. Seks Kulczyckich w lesie przerywa jednak zbłąkany grzybiarz...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: