SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola zniszczy wyjazd Artura i Kingi - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tola zniszczy wyjazd Artura i Kingi - ZWIASTUN

27.01.2016, godz. 20:15
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Z każdym dniem Tola (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość" jest coraz bardziej zauroczona Arturem Kulczyckiem (Łukasz Płoszajski). Mąż Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) jest zbyt zajęty problemami w swoim związku, by to zauważyć. W 2223 odcinku "Pierwszej miłości" sekretarka Artura daje upust swojej zazdrości kiedy drze voucher na wyjazd do SPA dla Kulczyckich.

"Pierwsza miłość" odcinek 2223 - czwartek, 28.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Artur Kulczycki z "Pierwszej miłości" świata nie widzi poza Kingą i może dlatego nie orientuje się w porę, że Tola jest w nim zakochana. Sekretarka Kulczyckiego na razie dobrze się maskuje. Tylko chwilami pozwala sobie z czułością spojrzeń na swojego szefa. Ale do czego w przyszłości doprowadzi ta jej nieszczęśliwa, nieodwzajemniona miłość?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Sabiny i Karola. Andrzej zastrzeli Wekslera i jego córkę?

W 2223 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga i Artur planują zrobić sobie nawzajem niespodziankę, którą ma być wyjazd w góry. Chcą spędzić razem trochę więcej czasu. Ostatnio ciągle się mijają, są stale zajęci pracą i nie poświęcają sobie zbyt wiele uwagi.

Kulczyccy zgodnie dochodzą do wniosku, że muszą zacząć pielęgnować łączące ich uczucie. Okazuje się, że małżonkowie zupełnie inaczej wyobrażają sobie wspólne spędzanie czasu. Ona chce jechać w góry i aktywnie wypoczywać.

On z kolei marzy o lenistwie. Zleca Toli, by znalazła miejsce gdzie będzie basen, sauna, SPA i leżaki z kolorowymi drinkam. Ale ponieważ w ich imieniu wyjazd załatwiają Tola i Daria (Andżelika Kujawiak) to nie wiedzą o konflikcie oczekiwań.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Kiedy Artur wspomina Toli o wyjeździe z żoną, o tym, że przecież należy mu się coś od życia, sekretarka kryje swoją zazdrość o to, że Kulczyckiemu i Kindze zaczyna się znów układać. Zawiedzona Tola drze voucher do SPA, bilety, które miały być niespodzianką dla żony Artura.

Wieczorem małżonkowie spotykają się w mieszkaniu. I wydaje się, że oboje zaplanowali wyjazd w góry. Tyle tylko, że Tola niszczy ich wspólne plany.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: