SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wojtek dla Skowronka ograbia sklep Malwiny. Lincz na Wojtku w Wadlewie

Pierwsza miłość. Wojtek dla Skowronka ograbia sklep Malwiny. Lincz na Wojtku w Wadlewie

26.01.2016, godz. 13:10
Pierwsza miłość odc. 2221. Wojtek (Piotr Głowacki), Malwina (Agnieszka Wielgosz)
Pierwsza miłość odc. 2221. Wojtek (Piotr Głowacki), Malwina (Agnieszka Wielgosz) foto: ipla.tv

Mieszkańcy Wadlewa z serialu "Pierwsza miłość" są zdolni do wszystkiego, by ratować się przed Damianem Skowronkiem (Hubert Urbański), którzy ściąga od nich należne długi. W 2221 odcinku "Pierwszej miłości" na stronę wroga przechodzi także Wojtek (Piotr Głowacki). Po powrocie do Wadlewa znów wkupuje się w łaski Skowronka. Bez litości zabiera cały utarg i towar ze sklepu Malwiny (Agnieszka Wielgosz) czym naraża się na lincz mieszkańców.

"Pierwsza miłość" odcinek 2221. - Polsat, wtorek, 26.01.2016, godz. 18:00

Dłużnicy Damiana Skowronka z "Pierwszej miłości" drżą ze strachu, że przez bezwzględny biznesmem, który od kilku tygodni terroryzuje całą wieś zabierze ich majątki! A mają czego się bać, bo w 2221 odcinku "Pierwszej miłości" do pracy u Skowronka wraca Wojtek, jeden z mieszkańców Wadlewa.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paulina ucieknie z Wadlewa przed Skowronkiem

Egzekutor długów początkowo ma wątpliwości czy współpraca z Wojtkiem mu się opłaci. Ale mężczyzna zapewnia go, że dla pieniędzy jest w stanie zrobić wszystko. Nawet gdyby miał mieć przeciwko sobie całą wieś. I daje temu dowód swoimi czynami.

W 2221 odcinku "Pierwszej miłości" Wojtek bierze na cel sklep Malwiny, która zalega Skowronkowi ze spłatami rat kredytu. Na oczach zebranego przed sklepem tłumu, z pomocą ludzi biznesmena, zabiera Malwinie wszystkie pieniądze i cały towar. - Ludzie ci tego nigdy nie wybaczą! - ostrzega go Malwina, ale Wojtek wcale się tym nie przejmuje. - Mam to gdzieś - zapewnia dawną przyjaciółkę.

Patrz: Pierwsza miłość. Porwanie Sabiny i Karola. Andrzej zastrzeli Wekslera i jego córkę?

Po stronie Malwiny staje spora grupa wściekłych mieszkańców, wśród których jest m.in. Marian Śmiałek (Paweł Okoński). Rozgniewany tłum już ma dokonać samosądu na Wojtku gdy nagle zjawia się Emilka, która ratuje go przed linczem.

Kilka godzin później Wojtek spotyka się z nią w szopie u Śmiałków. Okazuje się, że oboje są w zmowie. Wojtek zatrudnił się ponownie u Skowronka, aby mieć okazję wykraść pieniądze i dokumenty dłużników z jego sejfu. Czy ich plan powiedzie się?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: