SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia ma dosyć Ewy! Rozstanie się z Michałem? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marysia ma dosyć Ewy! Rozstanie się z Michałem? - ZWIASTUN

25.01.2016, godz. 09:45
Pierwsza miłość odc. 2220. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość odc. 2220. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Związek Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" wystawiony na ciężką próbę! Po powrocie Krystiana (Patryk Pniewski) ze szpitala i przeprowadzce Ewy (Ewa Gawryluk) między zakochanymi coś zaczyna się psuć. W 2220 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia daje upust wszystkich emocjomom i urządza Michałowi awanturę o jego byłą kochankę. Nie zgadza się, by Ewa z nim mieszkała. Nawet ze względu na dobro Krystiana.

"Pierwsza miłość" odcinek 2220 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Marysia i Michał z "Pierwszej miłości" rozstaną się przez Ewę? Niestety coraz bardziej się na to zanosi. Była kochanka Michała, która jest także matką jego syna coraz swobodniej czuje się w domu Domańskiego.

Po próbie samobójczej Krystiana znów się do niego wprowadziła. Co prawda tłumaczy, że chodzi jej tylko i wyłącznie o dobro ich syna, ale zabawy w kochającą się rodzinkę wyprowadzają Marysię z równowagi. W 2220 odcinku "Pierwszej miłości" Majce puszczają nerwy. Zjawia się przed domem ukochanego i urządza mu awanturę o Ewę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Artur na randce. Z asystentką Tolą? - ZWIASTUN

- Ewa nie będzie tutaj mieszkać! Po prostu się na to nie zgadzam. Nie i koniec! - zastrzega z pełną stanowczością. Michał próbuje jakoś opanować wściekłość Marysi, ale na nic się to zdaje.

Wszelkie próby przekonania Majki, że chodzi tylko o Krystiana nie przynoszą spodziewanych skutków. Z każdą chwilą Marysia nakręca się coraz bardziej. Ma dosyć tego, że ciągle musi iść na ustępstwa, że ma rezygnować z ich miłości, by Ewa mogła udawać partnerkę Michała.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

- Krystian potrzebuje Ewy. Ty potrzebujesz mnie to ja się jutro do ciebie wprowadzam! - rzuca w pewnej chwili Marysia. Mina Michała mówi sama za siebie - nie widzi dla Majki miejsca w swoim domu. Głównie ze względu na Krystiana.

Jego reakcja wywołuje drugą falę gniewu u Marysi. - Dlaczego zawsze ja mam ukrywać, co czuję? Dlaczego ja mam zawsze schodzić na bok? Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie potrzebował pomocy, kto nie będzie sobie radził w życiu. Dlaczego nikt mnie nie zapyta o to, czy ja sobie radzę w życiu, czy ja nie potrzebuję pomocy? Dlaczego to zawsze ktoś jest ważniejszy ode mnie?

Marysia, tu nie chodzi o nas. Nie chodzi o ciebie, nie chodzi o mnie, nie chodzi o Ewę, tylko chodzi o Krystiana... - tłumaczy jej Michał, ale wściekła Marysia nie chce go słuchać. Odchodzi nie oglądając się za siebie.

Dopiero po kilku godzinach Michał zjawia się u ukochanej, by powiedzieć jej, że ona i Krystian są dla niego wszystkich. Marysia wybacza mu kolejny raz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: