SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur na randce. Kinga podejrzewa męża o zdradę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur na randce. Kinga podejrzewa męża o zdradę - ZWIASTUN

22.01.2016, godz. 20:15
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz), Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

W małżeństwie Kulczyckich z serialu "Pierwsza miłość" źle się dzieje! Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) jest tak oczarowana joginem Przemkiem (Przemysław Bluszcz), że coraz zaniedbuje swojego męża. Doszło do tego, że woli spędzać wieczory z jogiem niż z ukochanym. Artur chce dać jej nauczkę i w 2220 odcinku "Pierwszej miłości" też wraca późno do domu z "randki". Czy to możliwe, żeby Artur zdradzał Kingę? A jeśli tak to z kim? Ze swoją asystentką Tolą (Anna Gzyra)?

"Pierwsza miłość" odcinek 2220 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Zazdrość wkradła się do związku Kingi i Artura z "Pierwszej miłości" i coraz bardziej psuje relacje między małżonkami. Sporo w tym winy Kingi, która jest tak zajęta rozwojem Kings Fitness oraz treningami jogi, że nie starcza jej czasu na to, by być z Arturem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Zażyłe relacje Kingi z joginem osiągnęły już taki poziom, że Kulczycki postanowił interweniować. Skoro żona spędza tyle czasu poza domem, to on też może relasować się po pracy na mieście. W 2220 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga czeka na męża do późnego wieczora. Kiedy w końcu Artur wraca do ich mieszkania chce wiedzieć czy "randka" się udała".

W głowie Kulczyckiej pojawia się myśl, że mąż na pewno spotkał się z jakąś kobietą. Być może ze swoją asystentką Tolą, która od niedawna nie odstępuje go prawie na krok i robi do niego "maślane oczy". Ale prawda jest taka, że Artur spędził męski wieczór z... joginem!

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Wspólne wyjście z przyjacielem Kingi to część jego planu. Artur wpadł na pomysł, by zbliżyć się do jogina i tym samym poznać taktykę wroga. Bo jest pewny, że Przemek coś kombinuje, że jest mistrzem w stosowaniu różnych uwodzicielskich sztuczek. Widzi w nim rywala, który zagraża jego małżeństwu z Kingą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: Samsung
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: