SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał i Ewa znów razem. Matka Krystiana niszczy związek Marysi i Michała

Pierwsza miłość. Michał i Ewa znów razem. Matka Krystiana niszczy związek Marysi i Michała

22.01.2016, godz. 14:45
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Przed Marysią (Aneta Zając) i Michałem (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" naprawdę trudne chwile. Powrót Krystiana (Patryk Pniewski) do domu ze szpitala nie oznacza, że chłopak doszedł już do siebie po próbie samobójczej. Wręcz przeciwnie. W 2219 odcinku "Pierwszej miłość" Krystian wciąż potrzebuje wsparcia rodziców. A Ewa, aby być blisko syna, ponownie wprowadza się do domu Michała. Dla niego chcą razem z Michałem udawać szczęśliwą rodzinę. Najbardziej na tym cierpi Marysia, którą ukochany wyklucza ze swojego życia.

"Pierwsza miłość" odcinek 2219 - piątek, 22.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ze względu na dobro Krystiana, Michał jest gotów na największe poświęcenia - nawet mieszkanie pod jednym dachem z byłą partnerką, której delikatnie mówiąc nie darzy sympatią.

W 2219 odcinku "Pierwszej miłości" rodzice Krystiana zabierają go ze szpitala i dopiero teraz spotrzegają w jak fatalnym jest stanie psychicznym. Wcześniej bowiem chłopak nie życzył sobie ich odwiedzin. Na twarzy nastolatka cały czas rysuje się ogromne cierpienie. Zupełnie nie radzi sobie ze swoimi problemami, zwłaszcza z odrzuceniem przez Melkę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Cała ta sytuacja negatywnie odbija się na związku Marysi z Michałem. Zajęty synem mężczyzna nie ma czasu na spotkania ze swoją ukochaną, zachowuje się tak, jakby nie była częścią jego życia. Nie dzwoni nawet, choć Majka czeka na jego telefon.

- To jest jakiś koszmar. Nie mogłem przy nim rozmawiać ani odejść nawet na sekundę. Jak mam mu pomóc, jak sam potrzebuję pomocy - żali się Michał.
Marysia zapewnia, że go muszą teraz działać razem, być bliżej niż kiedykolwiek. - Ewa obmyśla jakiś plan. Tylko na jakiś czas aż Krystian nie dojdzie do siebie... - tłumaczy jej Michał.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Świadomość tego, że Ewa będzie blisko Michała wywołuje u Marysi niepokój. Ale ojciec Krystiana wyjaśnia, że to wszystko dla dobra chłopaka. - Ona się obwinia o tę całą sytuację. Nie mogłem odmówić... Może jak Krystian poczuje, że ma przy sobie rodzinę w komplecie to...

- To ona ma nie tylko mieszkać, ale macie udawać normalną rodzinę tak? - dopytuje Majka, bo chce wiedzieć na czym stoi. Nie ma jednak innego wyjścia - musi się zgodzić na to, by jej ukochany zamieszkał ze swoją byłą.

Dopiero przy Melce daje upust swoim emocjom. Ma bowiem dosyć tego, że ciągle musi iść na kompromis, że to od niej wymaga się największych poświęceń. Kiedy Melka wspomina, że chciałaby pomóc byłemu chłopakowi, żeby było tak jak dawniej, Marysi puszczają nerwy.

- Po prostu doskonale. Ty będziesz udawać, że go kochasz a Michał i Ewa będą udawać, że są jedną kochającą się rodziną! Ewka ma wprowadzić się do Michała, bo Krystian musi mieć poczucie bezpieczeństwa. A co z moim poczuciem bezpieczeństwa?!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: