SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kinga i Artur w miłosnym trójkącie z joginem Przemkiem

Pierwsza miłość. Kinga i Artur w miłosnym trójkącie z joginem Przemkiem

22.01.2016, godz. 10:55
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Przemek (Przemysław Bluszcz), Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Jogin Przemek (Przemysław Bluszcz) z serialu "Pierwsza miłość" coraz śmielej adoruję Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), a Artur (Łukasz Płoszajski) nie może na to patrzeć. Ponieważ jednak nie chce zabraniać żonie kontaktów z instruktorem jogi, to wpada na pomysł jak się go sprytnie pozbyć. W 2219 odcinku "Pierwszej miłości" umawia się z nim na męski wieczór. Zapewnia, że robi to z czystej sympatii - wypytuje nawet jogina czy źle mu we Wrocławiu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2219 - piątek, 22.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Przyjaźń Kingi z jogiem Przemkiem coraz bardziej niepokoi Artura. Ich zażyłe relacje, częste spotkania, a ostatnio także wieczorne wyjście na kolację i spacer doprowadzają do tego, że Kulczycki zaczyna podejrzewać, że instruktor jogi jest sprytnym uwodzicielem, który chce mu odebrać żonę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Tym bardziej, że Kinga zachowuje się tak jakby przy joginie zupełnie traciła głowę, nie śpieszy się jej do domu do męża i dzieci. Jest zachwycona jego opowieściami o gwiazdach, życiu w harmonii.

Co ciekawe Artur nie robi żonie żadnych wymówek. - A to, że ty trafiłaś na samotnego mężczyznę, z którym spędzasz całe dnie, to też jest absolutnie normalne... - zapewnia Kingę kiedy przeprasza go za "randkę" z joginem.

Kulczycki wpada na pomysł jak odsunąć casanovę jogina od Kingi. W 2219 odcinku "Pierwszej miłości" Artur wzywa go do siebie. Instruktora jogi spodziewa się wymówek, wybuchu zazdrości Kulczyckiego, ale nic takiego nie następuje.

Zamiast tego Artur składa ciekawą propozycję - umawia się z nim na męski wieczór. W trakcie rozmowy okazuje się, że ten natchniony filozof zna się nie tylko na jodze. Radzi Kulczyckiego jak powinien pokierować swoimi interesami przy wprowadzaniu na giełdę nowych projektów biznesowych.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Artur sprawia wrażenie zainteresowanego jego wskazówkami, ale to tylko pozory. W duchu aż się cały gotuje. Nie wierzy w dobre intencje jogina, w jego bezinteresowną przyjaźń do Kingi. Obmyśla plan jak pokonać Przemka jego własną bronią - proponuje mu przyjaźń i swoje towarzystwo, by jogin lepiej się poczuł we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: